habe.55

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime WoW Traveli pakutud reisil 25.10-01.11.2012.a. Paen vajalikuks kaasmaalasi informeerima meiega juhtunust ja meisse suhtumisest.
Elasime hotellis Jasmine Beach Resort, nagu lubatud - enamvähem.
Wow Traveli esindajateks olid meil kolme aastase türgistaažiga Inga ja kahenädalase staažiga Kertu kes olid tõelised oma firma fännid ja meid ei püüdnud aidata kordagi -pigem vaatasid kuidas saaks igal sammul koorida.
Kuid nüüd oli ettenähtud reis Pamukkale , ca 400 km ja sellel teel lõunasöögi koht maantee ääres millest kõik hädad hakkasid. Nimelt said seal enamus lõunatajatest kõhuhäda külge, kaasaarvatud mina. Kahepäevase ja ca 800 km reisi eest lubati meil imekaunis Pamukkas kaks tundi jalutada. Kui algul aega juurde küsisime siis öeldi, et peame õhtul kell 6 olema hotellis teenuseid saamas.
Kannatasime need reisid ja sunniviisilised kaubanduslõksud välja ja kõhuhädade kasvades tetasime sellest õhtul hotelli tagasijõudes Ingale, et hädad suured ja vaja abi. Inga oli eelnevalt teatanud, et temal on hea arstiga sidemed ja kõik käib läbi tema. Nii kutsusgi ta arsti hotelli.
Kui nüüd arst teatas, et läbivaatus maksab 65€ siis enamus kõhuvalutajaid hiilis vaikselt oma hädadega minema. Kuna minul olid ikkagi tugevad valud ja mingit rohtu ei olnud siis otsustasin läbivaatuse kasuks. Vaadatigi ja õeldi, et vaja kohe haiglasse (Alanya ca 20km) uuringutele minna. Mis teha läksingi, kindlustus olemas. Haiglas uuriti kindlustust, võeti ühendust kindlustuse esindajaga ja öeldi ok. Mind viidi palatisse ja pandi tilgutite alla kus viibisin järgnevad 2 ööd. Hommikul tuli aga tädi ja ütles, "Bad news" vaja arve ikka ise maksta. Kuna olin õhtul ka ise kindlustusse helistanud ja nad lubasid arve kinni maksta siis nõustusin lõpuks maksma. Küsisin mis suuruses see arve on -vastati 800€. Kuna just sularaha taskus polnud siis jooksis poiss kuhugi kaardimakse terminali järele ja arve maksmisel oli see kasvanud juba 910-ks €-ks. No mis siis ikka - kindlustus maksab.
Kuid hommikul haiglast lahkudes esitati mulle uus arve -1686€!
Küsin:Vabandust mille eest see arve -so. lisaarve ja tuleb ära maksta. Hämming....
Helistan siis meie Türgi keelt valdavale Ingale ja seletan loo ära, et küsiks, mille eest see arve siis ikkagi on. Tema rääkis midagi ja ütles mulle lühidalt, et kui arve on esitatud tuleb ara maksta. Mina nii ei arvanud.
Ütlesin siis tädile,et minu kaart võimaldab maksta ainult 1000€ ja rokem ei ole võimalik. Seepeale tädi kadus kuhugi ja veidi aja pärast tagasi tulles ütles, et meie töötaja eksis ja minu arve on hoopis 777€ !!
No nüüd seletasin talle siis uuesti, et maksin eile teile ca 900€ +ostsin kasuka +vaiba ja igasugust muud pakutud asju ja rohkem maksta ei saa...
Nüüd kadus tädi jälle natukeseks ära ja tagasitulles ütles, et "ülemus" ütles, et teeb mulle selle viimase arve osas allahindluse ja võin koju minna. Haigla auto viiski mind tagasi hotelli.
Nüüd oli haiglast kirjutatud retseptiga vaja saada kusagilt tabletid.
Leidsingi ca 100m Antalya suunas asuvast hotellist apteegi kus müüdi retseptiravimeid. Seal apteegis elas pappkastides ka ca 20 kassi kuid sõbralik apteeker müüs mulle 9 € eest vajalikud tabletid ja sellega võiks loo lõppenuks lugeda.
Arvan, et selle apteegi olemasolust oleks pidanud ka meie reisijuhid teadlikud olema aga ilmselt ei olnud see neile kasulik.
Ah veel. Meie reisijuhid müüsid meile ka Pamukka 15TL maksvad piletid meile kas 10€ või 24 TL eest! Ja kui küsisin Kertu käest, et miks nad müüvad nn. odavaid Hamami piletei milles polnud ka teenust-ainult 15 min.massaaži siis selle peale ütles, et nemad ongi laiskade reisijate jaoks kes ise midagi otsida ei viitsi!- Vaat nii!
Äkki on info abiks.
Ilusat puhkust!