Eagleus

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hei..Soovitan minna iseseisvalt ja rentida kohapeal auto . Jõuate 4-5 päevaga kogu saare läbi sõita . Kõiki neid vaatamisväärsuseid saab ise külastada . Levadat on ka erineva pikkus ja raskusastmega . On selliseid kuhu 6 aastase lapsega võib minna ja selliseid kuhu ka mõned täiskasvanud kardavad minna . Muuseas lennujaamast käib buss otse linna mis ka peatub enamus hotellikompleksite lähedal . Ostsime kohe edasi-tagasi bussipileti mis maksis vist mingi 8€ nägu . Ise ei näe mingit mõtet gruppiga minna kui just ei saa sootsamad lendu . Lisan siia ka lingi omast matkavideost .

. Kui vaja mingid lisainfot võib julgelt küsida .

Ise küsin ise vastan..ei pea . Ning e-viisa tegemine sujus kiiresti .Õhtul sai täidetud taotlus ja juba järgmise päeva lõunaks oli vastus käes .Makstud sai Swed. MasterCard krediitkaardiga .

Tere...Kas e-viisaga riiki sisenemisel peavad olema kaasas omad dokumendifotod ?

Tänan Fatima . Veel selline küsimus teadjatele , et kuidas lühiajalise viisa ostmine lennujaamas käib ? Kas vajalik mingi kohalik viisa ankeet täita ja lisada fotod või siis löövad nad passi ainult templi . Kuna absoluutselt puudub sellealaadne reisikogemus siis oleksin tänulik igasuguse info eest mis aitab riigi sisenemisel ja väljumisel vältida arusaamatusi . Tänan .

Meid huvitas Tšehhis Praha . Sinna me varasemal reisil ei jõudnud .Seetõttu tegime sellise ringi .

Endal sai siis ette võetud selline automatk kevadel aprill-mai 2012 . Soome ( Turku ) - Rootsi ( Stockholm , Malmö ) - Taani ( Kopenhaagen ) - Saksamaa - Holland ( Amsterdam ) - Belgia ( Brüssel ) - Prantsusmaa ( Pariis ) - Šveitsi ( Bern ) - Itaalia ( Veneetsia ) - Austria ( Viin ) - Slovakkia ( Bratislava ) - Tšehhi ( Praha ) - Saksamaa - Poola ( Varssavi ) - Leedu ( Šiauliai ) - Läti ( Riia ) - Eesti - Soome . Eesmärk oligi lihtsalt kulgeda vastavalt ajalisele ja rahalise võimalusele . Kuna reisisime kahekesi ja autoks oli mahtuniversaal siis palju sai ka ööbitud sõidukis , kust eelnevalt olid üleliigsed istmed välja tõstetud . Kogu reisi pikkuseks tuli mingi 6700 km ja see siis kahe nädala peale . Et aega kokku hoida siis Rootsi , Saksa , Tšehhi , Poola , Leedu , Läti sõitsime pea peatumatult läbi , pealegi nendes maades juba varem käidud . Kogu reisi maksumuseks tuli 2400.- € See siis sisaldas kindlustuse , kütust 430 l, hotellide , teede-sildade-praami-laeva pileteid ja makse , suurlinnades parkimised ( mis võib ootamatult kalliks osutuda , näiteks Amsterdamis maksime 8 tunnise parkimiskoha eest 34.-€ )kõiksugu muuseumid ja näitused , söögid - joogid , suveniirid ja muud ostud . Reisil üritasime vältida kiirteid et saaks rohkem kohalikku elu-olu näha . Jäime igati rahule ja soovitan teistelegi omal käel reisimist .

Tänan põhjalikku ja ammendava vastuse eest.