excited

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Üks asi millest üle ega ümber ei saa, on nende WC potid. Ma ei olnud nende kultuuriga kuigi tuttav. Hotellis avastasin, et WC potil on taga sees pool prilllauast veidi madalamal tüüs ja seinal kraan. Suur oli mu üllatus, kui kraani keerates hakkas sellest tüüsist kaarega veejuga pritsima. Esimene reaktsioon oli et leidlikud türklased on ühendanud bidee ja WC poti, "lihtne aga geniaalne". Pamukkale hotellis oli sama asi, ainult et neil oli seal standard pott, kuhu oli prilllaua alt toru sisse aetud ja jällegi kraan seinal, see juba tekitas küsimusi, et mis värk on, nii elutähtis see bidee ka ei ole. Tõelise šoki sain alles siis, kui üht meeste tualetti külstades jälle seda kummalist potti nägin. Siis veendusin, et seda on vist meestel ka vaja.

Kellel nüüd lähem huvi tekkis, siis rohkem saab selle poti kasutuse ja protseduuride kohta lugeda järgnevast blogist, mille otsa googeldades komistasin: http://meeskedapolnud.blogspot.com/2011/09/igapaevaelu-tahtsad-detailid.html

Muide seda blogis mainitavat sidruni lõhnalist vedelikku saime ka proovida. Peale esimest söögi/WC peatust tahtsid kõik seda testida. Kui meile aga kiid peale teist peatust seda kraami uuesti tuli pakkuma, ei olnud ühtegi soovijat. Esmane sidruni lõhn oli päris meeldiv, umbes minuti pärast oli aga see kadunud ja asemele tuli odekolonni hais, ehtne troinoi.

Käisime ka 8.11 reisil. Pamukkales saime ka vaid 2,5 tundi olla, 4-5 tundi oleks olnud ehk piisav. Turistilõksud (nahavabrik, tekstiilipood, ehtepood jne) on osake sealsest kultuurist, kuigi ostusoovi meil ei olnud meenutame muigega, seda tsirkust mis seal toimus. Hotell Granada Luxury Resort and Spa oli muidugi elamus omaette. Peale Pamukkale reisi otsustasime, et tulime Türki selleks et saada välja igapäevasest pingelisest elust ja nüüd on aeg elu ja puhkust nautida. Plaanitud 3 päevasest All Inclusive hotelli puhkusest sai tänu ca 18 tundi edasi lükatud koju lennule 4 päeva 27-30 kraadise päikese all. Parim toiduvalik, super teenindus, klaasid mis kunagi tühjaks ei saa, merevaatega tuba päiksese loojangu suunas, luksuslik tuba, meri hotelli territooriumil .....

Läksin Türki arvamusega, et küll seal inglise keelega hakkama saab. Keskmise türklasega saab kõige paremini jutule hoopis vene keelga.
Hotellis läksin kiirelt üle saksa keelele, vahet ei olnud mis keeles ma teenindajaid kõnetasin, vastus tuli ikka saksa keeles. Vene keel oli ka hotellis hea valik.

Toit oli fantastiline, alles 3. päeval suutsime mõistlikus koguses toitu tarbima hakata. Esimesed päevad tahtsime kõike proovida, et teaks mida järgmine kord rohkem võiks nautida. Üllatuseks oli aga järgmine kord 80% toitudest uued ja nii me seal siis õgisime. Oli see siis toit või õlu igatahes mõlemad lahkusime türgist üle 2 kilo raskemana, kui sinna läksime.

Tahaks tagasi! Kui kellelgi on võimalus antud hotellis peatuda, siis soovitan!