Katku-Villu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Head uut kõigile!!!
Tänaseks on see reis Hollandisse juba ajalugu. Olen ääretult õnnelik. Selle reisiga sai peaaegu kõike kogetud, mida "reisijumal" pakkuda suudab:)Alustasime starti Türilt 19.dets kell 4.30. Sama päeva õhtuks kella 21.00-ks jõudsime Varssavisse. Teeolud olid piisavalt halvad. Alates Iklast algas lumemöll, mis kestis Varssavani välja. Enne reisi sai vanadelt naelkummidelt allesjäänud naelad eemaldatud ja siis nende rehvidega sai kogu see teekond sõidetud. Kuni Varssavani oli sõidukiirus 60-70km/h vahel. Varssavist öömaja leidmisega ei olnud mingeid probleeme. Kahjuks ma hotelli nime ei mäleta aga see asus 50m Fus hotellist eemal. Tuba kahele koos hommikusöögiga läks meil maksma 27eur-i. Järgmise päeva so 20.dets hommikul kell 10.35 alustasime teekonda Rotterdami poole. Reisi alguses olin arvestanud 3 päeva sõiduks Rotterdami. Kuna polnud varem lääne-euroopas liigelnud ja arvestades ilmaolusid siis saigi arvestatud 3 päevaga. Mida kilomeeter edasi, seda paremaks teeolud muutusid. Öösel kell 1.00 jõudime Rotterdami. Teekonna pikkus oli 1913km. Kuna meil oli juba varem Euro hotellis koht bronnitud siis meil öömaja leidmisega probleeme ei tekkinud. Järgmise päeva so 21.dets. hommikul ootas meid õues väike "üllatus". Auto kojamehe vahel oli parkimistrahv 56 eur-i. Antud tänaval oli küll parkimisautomaat olemas aga seal sai maksta ainult mingi kohaliku kaardiga. Samas mujal linnas sai kenasti Visa kaardiga maksta. Eks siis paistab, et mis hakkab saama. Vähemalt seni on trahvikviitung ainult mälestusese Rotterdamist. Meie reisi eesmärgiks oli külastada Andre Rieu kontserti. Võimas oli, seda kõike on siin peaaegu võimatu edastada. Tagasiteed alustasime 23dets. hommikul kell 10.30. Eesmärk oli jõuda Varssavani ja siis kusagil leida öömaja. Alates Rotterdamist kuni Iklani sadas. Hollandis vihma, Saksamaal ja Poolas jäidet ning alates Leedust lund. Alates Leedust läks päris põrgu lahti. Nähtavus oli minimaalne. Türile jõudsime 24dets täpselt kell 23.00 (kõik kellaajad on "eestiaja" järgi). Kokku sai sõidetud 4233km. Kõige tähtsam on see, et me koos abikaasaga jäime väga rahule. Juba järgmisel päeval oli kuulda soove, et suvel tahaks seda reisi korrata!!! Kõike head soovides: Üllar
P.S Kiirteemaks Poolas:9,9pln;14pln;14pln;31pln Kokku oli 1 ots 68,9 zlotti=16,92 eur`i

Seda kohe kindlasti, et mingi "kütuseäriga" mul plaanis tegeleda küll ei ole. Kui suur on tõenäosus, et piiripukntides peatatakse auto ja teostatakse pagasi "vaatlus"? Kuna mu autol on "jäik" haakekonks, mitte teisaldatav siis kas sellega võib ka probleeme tekkida?

Tänud reageerimise eest:) Minu reisi puhul on üks kindel kuupäev. Nimelt 21.dets 2012 on mul Rotterdamis hotell bronnitud. Esialgu on plaan selline, et stardin 19.dets. hommikul. Kindlasti ma kasutan "abimehena" TomTom`i. Üks küsimus tekkis veel, et kas oskab keegi ütelda, et kui palju võib kanistriga lisakütust kaasa võtta?