Tiina000

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Broneerisime piletid Taisse veebruari lõpuks ning otsustasime minna omal käel nagu soovitasite. Kohapeal viibime 18 päeva. Esialgne reisiplaan näeks välja selline : Bangkok – Phuket – Phi Phi (Rang Yai ehk Pärlisaar, Phi Phi Doni põhjatipp, Monkey Beach ja Maya Bay) –Krabi – Bangkok – Pattaya – Bangkok . Kas Pattaya asemel oleks mõtekas minna hoopis KANCHANABURI tiigrite templisse või on võimalik kuskil mujal ka tiigritega kohtuda, mängida, pilte teha jne? Kus nendest kohtades oleks hea minna elevandiga sõitma? Kui keegi oskab välja pakkuda paremat plaani või äkki soovitate hoopis kuskile teistele saartele minna? Ja kaua kuskil mõistlik viibida oleks?

Olen palju lugenud siit foorumist selle kohta, kui palju raha kaasa võtta. Lugesin, et 1500 bahti ühele päevas piisab. See summa tundub nii väike, kas tõesti selle eest saab hotelli, söögid, reisid jne? Me ei ole just väga suured laristajad, aga tahame reisil olles üpris palju ringi seigelda.

Tere! Leidsin hea hinnaga lennupileti Taisse, aga sellel on üks aga, et tagasilend oleks 18 päeva pärast! Mis viisa oleks kõige parem kui kohapeal oleks 18 päeva! Kas kahekordse sisenemisega, mis eeldaks seda et peab riigist välja minema! Või oleks mingi variant maksta trahvi 3 päeva üle olemise eest?

Aga kas oleks mõtekas lennata Phuketisse ning veeta umbes nädal selle lähiümbruses ning sealt edasi öise bussisõiduga sõita Bangkoki ning veeta ülejäänud nädal seal ning käija ka ära Kanchanburis. Tagasilend broneerida Bangkokist?

Hakkame juba vaikselt mõtlema omalkäel Taisse minekust. Sooviksime kindlasti BANGKOKIS ning KANCHANABURIS käija, samuti tahaks jõuda näiteks KOH PHI-PHI SAARELE. Kas nende vahemaad on suured? Kas tasuks rentida auto ?