juuurik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aga kuidas Cherry kaudu reisikindlustusega oli?Kas nad pakkusid seda ise juurde või pidi omal käel muretsema kusagilt?

Registreerisin seal ära aga kas nüüd pole muud vaja teha kuni broneeringud(e-piletid meilile laekuvad)?

Sama küsimus siin.Olin pikalt kõhkleval seisukohal,kuid nüüd siiski broneerisin imeodava türgi reisi grouponi kaudu.Aga sain ainult kupongi,mille vormistamine broneeringuks on veidi arusaamatu.Sinna helistades ka abi ei saa kuna Põhjanaabrid enne teisipäeva tööd keegi ei tee.Aga võibolla oskab keegi cherry.ee kaudu reisija öelda,mismoodi kupongist lõpuks piletid saavad.Need peaksid analoogsed portaalid olema.

Kas viisa vormistamisel küsitakse konto väljavõtet samuti? Kas on see tarvis välja printida? Kas see peaks inglise keeles olema?

Mul on juba eelnevalt kommenteeritud küsimus,kuid siiski:ostsin Soome reisifirma kaudu 15 päevase Phuketi reisi,kuid reisifirmast soovitatakse kindlasti saatkonnast uurida viisa teemat.Teades seda tüütut edasi-tagasi konsulaadi vahet sõitmist ja asjaajamist,siis eelistaks osta piirilt.Kas on keegi siinsetest käinud Tjäreborgi,Aurinkomatkat,Finnmatkat kaudu?Kas võib ikka kindel olla ,et Phuket-i lennujaamas probleeme viisaga ei teki?Lennukitäis Soomlasi teatavasti ei pea viisat vormistama.