poro15

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Minu arust Maldiividele mineja ei peaks suurt hoolt kandma kuludest mis koha peal läheb kui sinna jõuad minna siis kindlasti ära sa seal ei sure :) lennud juba maksavad sinna nii palju et vahet pole mis koha peal läheb.

Ostsin täna soomest 2500 bathi ja kurss oli 1:36 Vaadates seda lehekülge peaks seal saama ikka veidi rohkem. http://www.scb.co.th/scb_api/index.jsp
Hotelli olen nädala jooksul juba 3 korda vahetanud eks siis näeb kuhu me seal püsima jääme :) booking.com kaudu on hea tellida kuna maksma peab alles koha peal ja ära ütlemine ei maksa midagi, praegune hotell tuli aga hotels.com kaudu ja seal võeti kohe raha visa pealt ära. Tegin siis pildi kah siin soomes täna ära 4x6 cm ja maksis "kõigest" 19 eurot.

Buss meid lennujaamas ei oota nii et kiiret pole. Vahetan siis ainult 2000 viisa jaoks ja ülejäänu panen eurodena tasku kui nad selle pärast piiri taha ei jäta.
Rootsist saab lastminute lende vahel väga soodsalt, momendil näiteks homseks Tenerifale 30 eurot.

Järgmisel nädalal Helsinki-Stockholm-Krabi. Seal olen 28 hommikul ja tagasi lend sealt 12 hommikul nii et viisa peaksin saama piiril? Lugesin siin varasemast kommentaarist et kellelgi oli kratist kinni võetud ja ära viidud ja hiljem selgus et pidi kusagil raha vahetama... Kas on siis tõesti nii et eurod ei kõlba raha ette näitamiseks ja pean siin kahe peale 22000.- bathi vahetama et kohe maale pääseda? seal oleks vahetus soodsam kui siin aga vahetada saab alles peale passikontrolli.Algselt plaanisin 2000 tuhat vahetada millega tasun viisa.
Piletiks on mul rootsikeelne netist välja prinditud paber millel on ära märgitud ka tagasi tuleku kuupäev aga see üsna väikeste tähtedega ja rootsi keeles... kas sellega saab hakkama ? muud nagu ei oska ette näidata.