Jan_87

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hetke sisuga viisasid veel 34 saadaval..kiirustage! :=)

ise läheks juba selle nädala jooksul kuskile :P

Niisama infoks - Kuna viisa saamisega läheb veel aega, niiet natuke nihkub see kuupäev ilmselt veebruari keskpaiga või lõpu poole. Seda sellepärast, et sel aastal toimub viisade (töölubade) taotlemine täielikult internetis ning selle arenduse tõttu on süsteem ajutiselt meie jaoks kinni. Kuid loodan ja usun, et niipea kui see leht lahti on, saab ka viisa kenasti kätte ;)

ooh i want to bump it up, yes i want to bump it up!! :P

ma kusjuures ka kaalun pikemaks ajaks minekut ja mõtlen just ise ka sellise hullu idee peale, kus ma lihtsalt ei räägiks, mis saab jne ja kuidas mul läheb.. korra käisin nii, täpselt 2 aastat austraalias ja ei kahetse tehtut - ainuke kurb asi on see, et kui tuled koju ja näed oma vanemaid, sõpru ja tuttavaid tunduvalt vanematena kui sa nad jätsid.. see on ainuke, mis haiget teeb! Päris hüljata neid kõik on raske!! Ühel päeval tuled ikka koju tagasi... Aga olude sunnil ja meie riigi keerulistes tingimustes ei ole ma nõus jätkama..seega olen plaaniks võtnud esialgu 3 aastat!

Nii rumal jutt Perthi kohta! Kui pole ise kohal olnud, pole mõtet maha teha! Elasin western Australias paar aastat ja ütlen, et ainuke koht kus on võimalik reaalselt teenida! Suured linnad, mis on suur linn? suures linnas pole sugugi hea..inimesed endasse tõmbunud :D mida veel? :D sellised on nad:

aga jah, oleneb muidugi mille peale välja minnakse.. Soovitan teil kõigil, kes te minna tahate - asjaga KOHE tegeleda!! ntx eelmisel aastal anti välja 6 miljonit viisat, rahvaarv suureneb rängalt.. elamiskohta on väga raske leida, sest pilukad ja india inimesed on igal pool..kaasa võtta võimalikult palju pappi, kuna algul läheb asjaajamiste ja kohanemise peale natuke aega ning seal on kallis! raha kulub kiiresti! Bakkerid olid eelmine aasta juttude järgi üsna täis, et isegi sinna on raske voodikohta saada - tean, käisin linnas peol, proovisin :D! Telgis elamine on ka võimatu, sest lihtsalt ei ole kohta selleks, autos või vanis on ka palav ning sind kupatatakse igalt poolt minema :D olin reaalselt 2 nädalat ise autos, selline peitmine käis..ja siis suvatses ka aborigeen sisse murda keset magamist! how fun is that? fuckin extreme life you may come across with..so prepare!

Kaaluda koheselt ka auto ostmist, kuna see on suureks abiks tööle minekul, töölt tulekul, tööd otsides/leides, ringi liikudes jne jne.. Maja või korterit ei anna teile ka alguses mitte keegi kui puuduvad local references ja pay slipid, niiet kõik korralikult läbi mõelda/uurida ja plaan paika, mida sinna tegema minna!

kui tekkis huvi rohkem teada saada, esitage võimalikult palju küsimusi!