cappellini

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
11 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud info eest! Aga kui minna populaarsel ajal, maikuus kui on inimesi rohkelt, kas siis võib magamiskohtadest üldse ilma jääda?

Kas mõlemad rajad on soovitatavad ka üksi läbimiseks? Ma olen foorumitest lugedes aru saanud, et populaarsed rajad on head üksi läbimiseks sest inimei palju ja on kellelt abi küsida, samas võib juhtuda seetõttu ka rohkem ebameeldivusi et inimesi teel rohkem igasuguseid. Vähem populaarsed rajad on jällegi tühjemad ja tülitajaid seetõttu vähem.

Gracias! Ma loodan, et siis pool reisi kuni Eestini saab kindlasti läbitud ja siis saan Eestis hakata USA viisat ajama, et tagasi sõita.

Tänud! Sain kinnitust, et siiski on see viisavaba USA külastamise/läbisõitmise kindel tingimus, et tagasilennu pilet peab olema. Oma lennu muutsin seetõttu ära.

ESTA on tehtud, aga küsimus siiski viisa kohta:

Nagu ma aru saan, siis kolides Mehhikosse, vahemaandumisega USAs, peab olema edasi-tagasi pilet, kui pole tagasilennu piletit, siis peab olema USA viisa? Olgugi et jään kauemaks ning tagasilennu piletit ei planeeri veel osta, samuti mul on Mehhiko tööviisa olemas?

Kas kellelgi kogemusi?

Soovitan Tokyot ja Kyotot kindlasti. Ise elasin Nagoyas, kuid teised linnad põnevamad. Oleneb, mis ennast täpsemalt huvitab. Kyoto on täis kultuuri ja ajalugu, Tokyo on kaasaegne.

Disaini elamuste otsijatele soovitan:

Kyoto kaasaegset kapsel-hotelli, mis on väga eriline kogemus. :) Esiteks on põnev proovida kapselhotelli kui sellist, aga teiseks on see konkreetne hotell väga huvitava ning auhinnatud disainiga sisekujundusega - kõik on valge, mustad deatailid. Jaapanlikult perfekte minimalistlik sisekujundus. Kaasa ei pea midagi võtma: sussid, pidzaama ja pesuvahendid ning hambahari kohapeal olemas. Veidi kallim kui traditsioonilised Jaapani hotellid, kuid üheks ööks hea elamus.

http://9hours.jp http://9hours.jp/details/index/

Kyotos on ka rida nö traditsioonilisi Ryokan hotelle, kus magatakse maas mattide peal (on mugav, sest madrats all). Lisaks saab enamasti seal ka proovida õhtuks selga traditsioonilisi jaapani riideid. :)

Edu ja elamusi imedemaal Jaapanis!

Aitäh kõigile info eest. Uurisin saatkonnast, aga nemad aidata apostilliga kahjuks üldse ei saa. Kontakteerusin otse Rootsi ühe notaribürooga, kus apostill maksab 370 SEK, kui ise kohale ära tuua, aga kui postiga saata, siis on hind 1000 SEK. Nii et apostillimine on kulukas tegevus ja selle postiga saatmise vahe eest saab juba ise Stockholmis käidud. Lisaks öeldi, et postiga saates tuleb saata tavapostiga, mitte tähitult. Ma ei tea miks see nii on, aga oma dokumente küll niisama saata ma kindlasti ei julge. Kokkuvõttes tuleb ise Rootsis ära käia või leida keegi, kes aitaks.