EndrikM

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Autoga Brüsselisse, tahaks vahepeal puhata...

Soodne öömaja

Poolas

Leierdatud teema kuid viimased postitused on pea 2 aastat vanad seega – ehk on kellegil värskemat inffi…

Detsembri teises pooles, olen autoga (pere)teel Brüsselisse, siiani oleme 2 juhiga sõites Poolas vaid tankimiseks peatunud, selleks korraks vajaksin mõõduka (siis pigem odavamapoolse) hinnaga ööbimiskohta. Kõik soovitused teretulnud. Koht ise võiks olla põhitrassi (Varssavi-Berliin uus kiirtee) lähedal ning u 100 km Warssavist, ükskõik kummale poole.

Kui huvi võin jagada kogemusi oma 3 aasta tripist Lõuna-Prantsusmaale (autoga, 2 juhti, marsruut Tln-Varssavi-Brüss-Lux-Nice)

Soodne öömaja Poolas

Leierdatud teema kuid viimased postitused on juba üpris vanad (aasta ja nii), ehk on värskemat inffi...

Detsembri teises pooles, olen autoga (pere)teel Brüsselisse, siiani oleme 2 juhiga sõites Poolas vaid tankimiseks peatunud, nüüd vajaksin mõistliku hinnaga ööbimiskohta. Kõik soovitused teretulnud. Koht ise võiks olla põhitrassi (Varssavi-Berliin uus kiirtee) lähedal ning u 100 km Varssavist, ükskõik kummale poole.

Kui huvi võin jagada kogemusi oma 3 aasta tripist lõuna-Prantsusmaale (autoga, 2 juhti, marsruut Tln-Varssavi-Brüss-Lux-Nice)

Poolakad on kõvasti ehitanud, alates Warssavist on nüüd suurepärane kiirtee kuni Saksamaa piirini. mäletamist mööda 5 korda peab ka maksma (a 14 PLZ tavamõõdus sõiduauto eest). Ise olen kõik korrad sõitnud küll läbi Brüsseli (seal on mul peatuskoht olemas), siis LUXi suunas... aga küsi julgesti, saan ise ka diskusioonis targemaks, plaan dets teises pooles Brüsselisse autoga minna...
Ahjaa, Warsawisse jõudmiseks tuleb rahuliku sõidu puhul arvestada u 12-14 tundi ja "lõunasse" sõites on igal juhul kasulik Poola läbida öösel, Saksamaal on hommikused ummikud küll olemas kuid minul on kuidagi õnnestunud neid vältida, võimalik et selle pärast, et püsisin suurematel kiirteedel...