Kilbu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud. Reisime äraantava pagasi ja lastega. Seega - ei taha riske võtta. Järgmine valik on T3st T1 vahetusega ja vahe 5.25. Sellest peaks ehk piisama. Meil LOTga pika lennu piletid ja edasine lahtine. Seega kahjuks pole ühel piletil.

Majutuseks soovitan julgelt eestlaste Otres Resorti. Lähedal kena puhas rand ja koht ise väga mõnus. Samas - vähemalt aasta tagasi oli õhtuti see piirkond väga vaikne. Meile see sobis. Koh Rong Samloemi saar oli ka väga kena.

Meie käisime ka paar aastat tagasi Lantal ja kergkäru õigustas kindlasti. Rannas jah keeruline, aga mujal saab igal pool liigelda. Meil oli kõhukott ka kaasas, aga käru oli mugavam. Eelmisel aastal käisime Kambodzas Samloemi saarel ja seal polnud küll käruga miskit teha.

Läksime Ko Lantale Phuketist ja korraks ehmatas ära, kui keset merd tuli paati vahetada ( arvestades last ja käru jm kola). Aga kõik toimib!

Kärust on abi juba lennujaamades, kui saate selle sisse võtta.

Tänud. Mõte oli minna jah Trangi saartele, Ko Kradanile näiteks. Aga eks lõplik valik sõltub sellest, kus saab mõistliku hinnaga majutust. Valik pole väga suur. Mõistlik hinda meil kuni 100 eurot öö. Reisime lastega ja see määrab mugavusastme. Ko Lipel käisime paar aastat tagasi, oli väga chill ja ilus. Kuigi oma betoneeritud kõnniteedega isegi liiga turistikas. Aga no samas - mugav:) Uurin Hat Yai varianti, tänud!

Tänud! Küsin siis kohe seda ka, et kuidas tundub Bangkokis lennujaamavahetusega siselend, mille vahe on 3 ja pool tundi? Mõte lennata Tratist läbi Bangkoki Trangi. Lend toimuks reedel.

Mel, kus te ööbisite Koh Makil? Soovitad?

Meie maksime Jagale novembris 50 USD päev, pluss sissepääsud ja ööbimised. Ööbimised olid 40 USD öö.

Meie jätsime ka Anuradhapura ära samal põhjusel. Polonnaruwas on ajaloomuuseum, mis andis päris hea ülevaate. Kui teil aega napib, siis soovitaks kasutada kohalikku autojuhti. Samas kohtasime reisil palju neid seljakotireisijaid, kes ainult kohaliku transpordiga liikusid. Rahvuspark - pärast Tansaaniat võite selle vahele jätta küll:) Väga lahe oli Adam's Peak, kui peaks tahtma ennast natuke proovile panna ja 950m ´puhast tõusu võtta. Ellast Mirissasse bussiga sõit oli täitsa ok. Eks kõik sõltub bussijuhist, aga meie oma kihutas päris hoogsalt mägedest alla, mõnusad vaated jne. Vahepeal oli nö lõuna paus, kus sai kohalikust august rotisid osta ja jalga sirutada.

Minu tähelepanekud Tipile:

  • hommikul Colombosse saabudes olime meie üsna väsinud ja tukkusime taksos/bussis kuni hotellini.Seega ei soovitaks selleks päevaks pikemat linnatuuri ette võtta vaid a) võtta näiteks Colombosse hotell ja veetagi see päev linnas (või Negombosse), magada ennast välja ja järgmisel päeval edasi sõita b)minna esimese bussiga sisemaale.
  • logistiliselt vaadates ehk alustaks Anuradhapurast ja hakkaks sealt allapoole liikuma
  • te ei plaani Kandit, rahvusparke, suurepärase vaatega rongisõitu Kandist (või Hattonist) Nuwara Eliyasse või Ellasse? Ella oli minu jaoks selle reisi üks lemmikkohti - väga mõnusa auraga paik.Ellast saab bussiga alla Mirissasse (umb 5 tundi)
  • Mirissas soovitan Summer Breeze Guesthousi http://lanka-houses.com/guesthouses/mirissa/summer-breeze-tourist-guest-house.html. Või siis Palm Villa http://www.palmvillamirissa.com/
  • vaalavaatluse tegime, nägime ka mõned korrad vaalaselga :). Sellest oluliselt lahedam oli Mirissas snorgeldamine koos suure merekilpkonnaga.Küsi kohalikelt rannas, kus on parim paik selleks. Ilusat reisi!

Tere.Meie ka naasesime paradiisisaarelt. Kasutasime Jaga teenuseid ja jäime väga rahule.Kuna tüüp alles on oma eraettevõtja tee alguses, siis on hästi püüdlik ja hoolib kliendist. Saime temaga mõnusa muheda kontakti.Tal on ka koduleht:http://www.srilankandriver.com Liikusime ka rongide ja bussidega ja need toimisid nii hästi, kui sealsele liiklusele kohane. Bussid olid tõelised killerbussid,tugevama jõuga kõigist mööda.