Juulikas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Täpset aega ei oska sulle ilmselt keegi öelda. Ise olema hakkama saanud 1,5 tunnise ajavaruga. Aga ütleme, et närvid olid üsnagi pingul. Nii et ei soovita eriti. Meil on olnud ka juhus kui lennuk hilines väljumisega (samal liinil HEL-BKK) ca 3 tundi, õnneks oli tookord meil piisav ajavaru järgmise lennu suhtes. Nii et soovitan ka selliste asjadega arvestada.

Pole ka pileteid saanud, kirjutasin reedel wow- sse ja sain vabanduse, et nad nö ajahädas, aga piletid tulevad. No loodame

Oleme käinud nii hooaja tipul(jaanuaris) kui ka oktoobri lõpus Phuketil ja mõlema ajaga jäänud väga rahule. Oktoobris oht saada ehk rohkem vihma, aga üldjuhul Tai vihmad väga pikalt ei kesta ja iga päev on lootust ka ikka päikest näha. Transpordiga lennujaamast ööbimispaika probleemi küll ei tohiks olla. Taksopakkumisi lennujaamas küllaga, tuleb lihtsalteelnevalt oisut uurida milline on kekmine hind,sest kahjuks jah taksojuhid üritavad ka selles riigis turistidele kotti pähe tõmmata.

Tänan vastuse eest Don Gato.
Meil ka õige pea sama teekond Air Asiaga ja e-visa näpus ees.

Oskab keegi ehk ka värskemat infot Myanmari viisa kohta anda. Kas see veebruaris kehtima hakanud seadus VOA kohta (äri- ja transiitviisa) ka toimib?

Taksoks oli tavaline sõiduauto, mitte minibuss.Polnud probleemi.

Meid oli samuti 2+2 ja 1suur kohver ja Phuketi lennujaamast Katale läks maksma 900 bahti.

Tegime viisa piiril 2ndl tagasi. Aega viisa tegemiseks läks ca 30 min.

2012.aasta esimene pool oli reiside poolest üsna kehvake, aga teine poolaasta juba tunduvalt parem. Juulis sai koos lastega käidud avastamas Lõuna-Saksamaa lõbustusparke---oli üks äraütlemata tore üritus.
Oktoobris -Hong Kong, Novembris sai ära proovitud kolm 5* lennufirmat ja oldud Sindapuris, Kuala Lumpuris, Yangonis. Väike trip ka Londonisse.

2013.aastaks plaanitud Aasia--ei suuda juba ära oodata millal saaks sooja.
Kõigile reisisõpradele soovin toredat ja tegude rohket reisiaastat.

Tere, mul selline küsimus. Lendame Bangkokki ja sealt kohe edasi Bangkok Airwaysiga Phuketile. Kas pean kindlasti tegema VOA Bangkoki lennujaamas või võin/saan seda teha alles Phuketi lennujaamas?
Ette tänades juba!