meriliis.s

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen käinud augustis, matk kestis u 3 nädalat. See oli aga pea kuus aastat tagasi. Sai ka ööbitud telgis, päeval väga soe aga öösel jällegi päris külm. Oktoobris peaks siis öösiti vähemalt küll juba vägagi jahe olema, selleks tuleks kindlasti siis korralikult valmistuda.
Monte Perdido tipus sai ka käidud, mis oli üks tipphetki kindlasti. Mäed uskumatult ilusad ja väga kift retk oli. Olin ise siis küll alles 16 kui see matk läbi sai tehtud ja ei olnud mitte just kõige kergem kogemus, aga tagasi vaadates üks mälestusväärsemaid reise.

Peatusime Phuketil umbes nädalake mai alguses. Majutust hakkasime vaatama samal päeval kui kohale jõudsime. Saime 13 euriga agoda.com lehelt väga okei toa. Üle 20 ruudu ja rõduga, väga ilus ja puhas, LCD teler, külmik jne. Asukoht ka väga hea Patong beachil, kõigele küll lähedal, aga natuke vaiksem ja rahulikum tänav. Sinna paar eurot veel otsa paned, siis oli variante veel samasuguseid küll ja veel. Konkurents on suur hotellidel ja saab täitsa odavalt. Kindlasti annab kõige odavamad hinnad saada agoda kaudu. Hotellis kohapeal pisut ikka kallim.
Kui minek alles järgmine aasta, siis peaks sellega veel kõvasti aega olema, vahepeal tuleb kindlasti uusi hotellegi juurde. Kõige parem alati mõne uue hotelli peale välja minna,siis on teada, et värske ja uus seest. Aga loomulikult saab hotelli kindlastika praegu juba broneerida, kui endal selline soov.

Nusa Dua rannad ühed saare kõige ilusamad. Kuta peamiselt pidutsejate paradiis ja randu on saarel tunduvalt paremaid kui Kutas. Ubudi ja selle ümbrust soovitaksin mina külastada kindlasti, ilus loodus ja kindlasti ühed kauneimad riisipõllud ümbruskonnas ja isegi kuigi palju linnas sees.
5 päeva Seminyakis ja 3 Ubudis tundub selle aja kohta ideaalne planeering. Loomulikult oleneb, mida puhkuselt oodata, aga leian, et saare randade ja looduse ilu nägemiseks oleksid need peatumispaigad ühed parimad.