kuhuminna

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma ei tea, kas kellelgi on veel seda reisi ees, aga ehk on meie kogemused siiski kellelegi abiks. Olen ise siit palju saanud, seega tahaks natukegi tagasi anda:)
Minnes oli väga lihtne TK ööbimine Istanbulis saada. Kõik töötas. Tagasitulles lootsime jälle, aga jäime ka tasuta ööbimisest ilma, sest NY-st oleks võinud ka järgmise lennuga tulla ning sellega polekski vaheööbimist olnud. Selle info peale olime pisut nõutud, et mida siis teha - grupis kokku 9 inimest, neist kaks last. Küsisin TK käest, kas nende kaudu on ka võimalik hotelli bronnida, sain vastuseks, et jah. Alguses pakuti lähedalasuvat väga head hotelli, mille hind oli 100euri kahele. Selle hinna peale tegime õnnetu näo ja ütlesime, et see on pisut palju, sest olime arvestanud, et saame ju tasuta ööbimise. Siis sehkendati veidi ja pakuti, et saame kesklinnas hotelli, kus 30euri kahene tuba (lastega saime koguni peretoa selle hinna eest), korralik, 4 tärni. Ja et viivad tasuta kohale ka, aga tagasi peame ise tulema järgmisel päeval taksoga, mis maksab suurusjärgus 30 euri kõigile kokku (väike buss). Võtsime pakkumise vastu ja jäime väga rahule. Hotelli 4 tärni olid küll, noh, sellised lõunamaised 4 tärni:) aga kannatas ööbida küll ja teenindus oli super. Kusjuures hotellis endas oli seinale kirjutatud toa hinnaks 150euri! Ilmselt saime siis selle hinna, mis neil lennufirmaga on.

Pagasi kohta - noh, me saime ikka läänekaldal juba suht palju osteldud:) Nii et AA-ga lennates olid suured kohvrid juba osaliselt täis. Probleeme ei tekkinud - proovisime ka jälgida 23kg reeglit. Pead ei anna, kas võis pisut üle minna või mitte, aga keegi piinlikult järge ei ajanud ka. NY-st tagasi check-ini tehes sattus meile TK eriti meeldiv ja asjalik teenindaja (naisterahvas, kõik küsisid temalt pidevalt nõu) ja tema küll 100g taga ei ajanud.

Meeldivat reisi kõigile, kes alles minemas! SUPERhindadega piletid igatahes, hoolimata Istanbulis ööbimise vajadusest. Ja TK on ka ikka väga hea.

Üks asi siiski veel - minnes olime oma kohmaka asjaajamise tõttu plaaninud kohvrid Istanbulis välja võtta. See aga oli väga suur ajakulu. Seda enam, et siis ei saanud me kohe minna hotelli saamiseks TK deski ja pärast oli sinna väga pikk järjekord tekkinud. Ja siis nad soperdasid veel midagi - pidid meid kutsuma, aga ei kutsunud jne. Seega läks hotelli jõudmiseks kokku väga palju aega. Minu soovitus on minnes teha Riiast kohe check-in lõpuni välja ning Istanbuli jõudes KOHE kiirustada TK hotelli deski. Siis peaks vist norm ajaga kõik toimima.

Tere!
Meilgi minek paari nädala pärast. Hulltunnel - ehk räägid täpsemalt, kuidas teil õnnestus hotell tasuta saada ja mis selleks teha tuleb ning kui kindel variant on? Meil suur seltskond koos lastega ja praegu majutus küll bronnitud, aga oleks asjalik sääst, kui selle saaks tühistada;)
Suured tänud ette!