wstbn

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Pohlakese kommentaarist lähtudes otsustasime ikkagi, et tahame Hadabasse hotelli, et sealt saaks jalutada Fanara Club Beachi randa snorgeldama. Meie eelarvesse mahuvad järgmised hotellid:

Sunrise Select Diamond Beach Resort
Dreams Vacation Resort
Shores Aloha
Shores Amphoras
Royal Grand Sharm

Kuigi need hotellid jäävad tuulise avamere äärde, siis loodan, et neis on ka kohti, mis tuulte eest varjatud ja kus on basseinid. Nagunii eelmisel aastal me ei käinud kordagi niisama ujumas meres, ainult snorgeldamas, ujumiseks oli bassein väga hea.

Äkki kellelgi on välja valitud hotellide kohta infot jagada, mis aitaks lõpliku otsuse tegemist.

Aitäh kiire ja informatiivse vastuse eest! Kahjuks antud hotellid ületavad 300-400 euroga meie eelarvet.. Ja nüüd näen kaardilt, et mu enda leitud hotellid on kõik avamere ääres ja seetõttu ei sobi.. Eks tuleb edasi mõelda, mis meile oluline on reisi juures. Eelmine aasta olime Domina Coral Bay Oasises ning iseenesest jäime rahule, kuid nüüd sooviks vahelduseks mingis teises hotellis ööbida. Antud hotelli puhul häiris ka natukene see, et oli eraldatud, nüüd oleks soovinud, et on võimalik jalutada kusagile ka väljaspool hotelli territooriumi.

Tere!

Sooviks minna jaanuari lõpupoole Sharm el Sheikhi puhkama. Oleme kaks noort inimest, kes tahavad minna lihtalt päikesereisile ning seetõttu oleme enamik aega hotelli territooriumil. Ehk siis oluline on leida mõnus AI hotell, mis oleks rannale lähedal ja kus saaks ka snorgeldada. Lugesin siit, et Hadaba linnaosa hotellidel on rannad, mis asuvad kaljude vahel nind on jaanuarikuuste tuulte eest varjus ning seal pidid olema ka rifid, kus on midagi vaadata. Ning tundub, et saab ka nii ühele kui teisele poole jalutada, vahemaad ei ole liiga suured. Pakett kahele koos AI-ga võiks kokku minna max 1300. Äkki oskate soovitada sealseid hotelle, mis vastaksid hinnale.