Tecker

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Okei. Saabume terminali 3 ja seega on kõige mõtekam minna siis Aéroport Charles de Gaulle 1 jaama, kuhu saabub rong jaamast Aéroport Charles de Gaulle 2 TGV ning suundub siis edasi Gare du Nordi, jah?
Millist varianti soovitate rongipileti ostul? Kas osta sealt jaamast piletiputkast või nendest piletiautomaatidest? Ning kus müüakse metroopiltetite 10-st pakki(Carnet), kas saab sealt samast putkast, kust rongipileteid müüakse?
Ja muidugi on arusaamatu veel see, et kui ma lähen metroo peale, märgistan pileti ära, ning kaks peatust hiljem lähen metroost välja, et siis ümberistuda teisele liinile, et soovitud sihtkohta jõuda - kas selleks kulub 2 eraldi piletit, või kehtib esimeses metroos märgistatud pilet ka ümberistumisel teisele liinile?
Kui kellegil peaks kunagi huvi tekkima, siis leidsin veebilehe, kust saab metroopeatuste lähtekoha ja sihtkoha kaudu näha, mis liiniga sõitma peab ja kuna peab ümberistuma (http://www.itineraire-metro.fr/underground/) + kasutades metrookaarti (http://parisbytrain.com/files/2008/05/metro120x84.pdf) - peale vaadates tundub ehk keeruline, kuid lähemalt uurides midagi rasket ei ole.

Tänud vastamast! Jäi arusaamatuks, et mida mõtlete selle all, et ei pea hakkama eraldi väikerongiga raudteejaama sõitma? St mina olen aru saanud, et istud lihtsalt rongile suunaga Pariis ja see siis sõidabki Gare du Nordi ühe ropsuga ja sealt edasi. Ja veel, nagu aru saan, siis CDGs on 2 RER jaama: 1) "Aéroport Charles de Gaulle 1" Terminalis 1 and Terminalis 3 ;2)"Aéroport Charles de Gaulle 2-TGV" Terminalis 2 (A, B, C, D, E, F, G). Teise jaama ehk "Aéroport Charles de Gaulle 2-TGV" saabuvad siis Pariisist lennujaama tulevad rongid ja esimesest jaamast "Aéroport Charles de Gaulle 1" väljuvad rongid lennujaamast suunaga Pariisi, vahet pole, kas lähed Terminalist 1 või 3. Olen ma selle infoga õigel teel?:D
Ja äkki oskab keegi targem soovitada veebilehte, kust saaks lähtepaiga ja sihtkoha järgi otsida, mis number metrood sind soovitud sihtkohta viivad ja üldse nende väljumisgraafikuid?

Tere! Oleme kaaslasega minemas Pariisi järgmise nädala lõpul ja vaid kolmeks päevaks.
Minul kui kogenematul on seoses ühistranspordiga Pariisis, Prantsusmaal, tekkinud mõningad küsimused.
Infoks, et hotell, kus peatume, paikneb Gare du Nordi lähistel.

Kuidas saada CDG lennujaamast Pariisi kesklinna? Olen ma õigesti aru saanud, et selleks on kaks varianti: 1)Roissy bussiliiniga, mille lõpp-peatus on Opera nimeline peatus + bussiliin nr 350 (teeb peatuse Gare de l'Est-s) ;2)Rongiga(RER B-liin), mis teeb peatuse ka Gare du Nordis ? Kõik transpordisüsteemid asuvad siinjuures veel erinevates terminalides?
Eelistatuim peatus minule olekski just Gare du Nord, sest sealt 5–10 min tee hotellini. Ning kiireim ja ka sobivaim variant vist ongi siinjuures rongiga minnes, jah?

Ning Pariisist CDG-sse? Oletan, et selleks on samad variandid (Roissybus ja rongiga RER B)? Siinjuures tasub vist tagasisõidu pilet osta ära kohe lennujaamast?

Ehkki suhteliselt ära leierdatud teema, on teistest sarnastest foorumiteemadest ühest vastust raske leida.
Abistajaid ette tänades!