reisikratt

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sama siin. Viimastel kordadel olen suutnud ennast psühholoogiliselt "paika panna" aga tegelikult on see foobia olemas. Abi sain ükskord stjuuardilt, kes tõi mulle ühe tableti mingit rahustit. Peale seda lasin perearstil endale unerohu välja kirjutada ja mäletan hästi kuidas selle unerohuga esimest korda lendasin.
Kuna tablett hakkab alles u veerand tunni pärast mõjuma, siis võtsin terminalis vahetult enne lennukisse minekut oma unetabla sisse. Istusin lennukisse ja piloot teatas, et väljalend tiba hilineb, sest õhkutõusmisel on raja otsas järjekord. Samas alustas sõitu järjekorda minekuks. Millal ja kuidas ta õhku tõusis ma ei tea, sest magasin juba sel ajal õndsat und :). Selle pärast meeldib mulle unerohi kõige rohkem, et siis lihtsalt magad ja ei tea ööd ega mütsi..

Olen samuti minemas 24.12 samasse hotelli oma emaga - eks kohapeal siis selgub, mis üllatus meid seal ootab :)

MARMARA HOTELL.
Eesmärk ei ole viriseda, sest läksin Egiptusesse päevitama ja seda ka sain. Küll aga paneks väikese info siia neile, kel plaanis sinna sõita ja pole veel hotelli valinud.
Marmara hotell ei ole kohe kindlasti nelja tärni väärt. Eelnevate kogemuste põhjal võrreldes on Marmara maksimum kolme tärni vääriline kui sedagi. Meie eelmisel nädalal sealviibimise ajal oli hotell pooltühi.
"Meelelahutus-animation" meenutas vene-erapidu, kus iga päev tümpsus valjult üks ja see sama plaat venekeelse räpiga ja noolemäng. "Animationi" viis läbi paarike, kellest naisterahvas ilmselt venekeelne (vene muusika pole lihtsalt minu maitse).
Ühel päeval reklaamiti rahvuslikus stiilis õhtut koos kõhutantsijaga ja vaata imet - TAASKORD sama naisterahvas, kes animationi läbi viis. Tavariiete peale oli puusale seotud litritega rätt ja see oligi kogu "rahvuslik õhtu".
Toit on maitsev kuid valik nii piiratud ja iga päev üks ja see sama (võrreldav esimesel Egiptuse reisil kasutatud kahe tärni hotelliga). Kui söögiaja alguseks kohale ei läinud, siis olid pidevalt kohvilusikad otsas ja vaatamata korduvatele palvetele tuli neid oodata tavaliselt nii kaua kui kohv jahtunud..
Lõpetuseks "kirsike koogil" - hotellitubades ja toitlustusmaja tualetis vilisesid ringi lõunamaist mõõtu TARAKANID. Üks õnnetu oli isegi basseini uppunud..
Kui oleksin ostnud kahe tärni hotelli - oleksin kommentaaridest loobunud kuid nelja tärni hotelli puhul arvan, et tuleks infot ka teistega jagada. Seda ma tõesti ei oodanud, et "kõik hinnas" pakett sisaldab ka prussakaid :(