quentince

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud vastuste eest! Nüüd aga tekkis uus küsimus. See puudutab kindlustust. Olen aru saanud, et aastased jms pakkumised tähendavad tavaliselt seda, et on mingi piirang, et kui kaua võib reisil viibida (45 päeva vms). Kuna minu plaan on aga viibida järjest kaugetel maadel vähemasti neli kuud (mitte küll pidevalt ühes riigis), siis ilmselt sellised pakkumised mulle ei sobi? Kuidas üldse tehakse kindlaks, kas ma olen vahepeal kodumaal käinud? Või pean seda vajadusel tõestama hakkama?

Ja kas nt Seesami pakkumine (Meditsiinikindlustus (70 000€) + pagasikindlustus (2200€) maksab 267.42 €) tundub hinna poolest realistlik, et on neljaks kuuks ja sisaldab kõiki selle sisse jäävaid päevi (mitte ei ole ka mingi piiranguga pooleteisele kuule vms)?

Tänud taas juba ette vastajatele!

Aitäh vastuse eest! pidasin, jah, silmas Vietnami viisat. Ilmselt on kaks eraldi viisat tõepoolest mõistlik. Kas aga nõutakse viisa vormistamisel ka väljasõidupiletit? Kui ma plaanin maismaadpidi rongiga vms (kohapeal vaatan) liikuda edasi Kambodžasse, siis tekib mul ilmselt probleem viisa saamisega?