patzill

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie punt sai viisad kätte enne jõule! Veits sebisime ja otsisime, aga leidsime kopsupildid üles ja siis läks juba ruttu.

Praegu intensiivne otsing käib nii Eesti Posti kui ka Austraalia poole pealt, sest 16.novembril Innomedica poolt postitatud kopsupildid on kuskil määramatus asukohas...need, kelle pildid saadeti nt. 23. november, on oma viisad juba enamuses kätte saanud. Ebaõnn :( usun siiski, et see probleem laheneb enne 16.jaanuarit, kui mu reis algama peaks. Igavene optimist?

Minu teada peab 28 päeva jooksul tegema pildi. Pildid Innomedica´st saadetakse reedeti välja ja nad seiklevad umbes 2 nädalat Austraaliasse. Kui kohale jõuavad, saadetakse Innomedicale kinnitus, et dokumendid olemas.

Ma ei teagi...üks võimalus alguses turisti viisaga minna äkki? ja siis korra riigist väljas käia ning tagasi minnes aktiveerida see WH viisa. Uurin praegu seda varianti, sest pilet taskus...

Hei,
Tegin ka kopsupildi novembri alguses. Saatsin täna kirja, et kas ikka pildid jõudsid kohale, kuna mul reisi tähtaeg juba tiksub (16.jaanuar).
Sain automaatse kirja, milles kirjutati nii:
Health Assessments:

There are currently delays of up to 3 months for health assessments that require further consideration by Medical Officers of the Commonwealth (MOC).
This will affect processing times as stipulated above.
Please note that your application will be progressed as soon as an opinion from the MOC is received by the Hobart Global Processing Centre.

Ei teagi nüüd...ootan ja mõtlen. Ma ei arvanud, et nii kaua võiks minna.
Aga tundub, et seal mingi teema.

Victoria