anisa86

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sharm El Sheikhi hotellide alad...

Mul oleks selline küsimus, et kas ma võin käia ka teistel hotelli aladel uudistamas ja näiteks nende hotellide randades. Või kontrollitakse seda kuidagimoodi?

Minu abikaasa viibib praegu Singapuris ja saab täitsa ilusti oma Swed kaardiga automaadist raha välja võtta. Siiani pole tal küll probleeme olnud.

Omast praegusest kogemusest võin ka öelda, et tööloa saamine USA-sse on ikka väga raske ja kallis ettevõtmine. Endal on praegu taotlus sees olnud juba pea aasta aega. Ning minu eest ajabki seda asja USA-s tegutsev firma, kes soovib mind sinna tööle saada ning maksab minu eest ka tööloa maksumuse. Kuid siiani pole taotlusele mingit vastust tulnud. Sellega võib ka 3-4 aastat minna, seega pole vahet kas taotled isiklikult või firma kaudu, raske on ikka. Ning tööluba maksab vastavalt sellele, mis ametikohale sa tööle lähed. Minu tööluba läheb maksma 8000 dollarit. Lihttöölisena pole üldse mõtet üritama minna, kuna töötus selles valdkonnas on seal piisavalt suur.
Lisaks sellele ei tohi olla pisimatki trahvi st. karistusregistripäring Eestist peab olema tühi sh. liikustrahvid. Vajalikud on tõendid pangast, et oled Eesti panga klient ja sul pole maksehäireid kunagi olnud. Hea on kui on pangast võetud laen, sest see seob sind koduriigiga. Kasuks tuleb tegelt ka see kui on ette näidata abielutunnistus. Sest vallalisi seostatakse kohe abielu kaudu viisa saamise üritamisega USA pinnal. Siis nõuavad nad Eestist kogu su haiguslugu ja spetsiaalset arsti juures käimist, kus tehakse veelkord vajalikud uuringud. Loomulikult haridusttõendavad dokumendid jne. Mul läks ikka korralik patakas pabereid sinna USA-sse. Mainin ära, et isegi Green Card loteriiga võitmise puhul tahavad nad neid pabereid saada.

Samuti võiks muljeid jagada Xperience Sea Breeze Resorti kohta Sharmis. Minek veebruari lõpp. Tripadvisoris olid küll head kommentaarid, kuna see suht uus hotell, aga sooviks kriitilisemate eestlaste arvamust ka kuulda:)