KatieK

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh kõigile, kui kellelgi veel oma kogemusi kirjeldada või teadmisi edasi anda,siis tänud ette..

Kas isiklikuks tarbeks kasutatavaid ravimeid väikses koguses peab üldse deklareerima?

Tip, ma ei mäletagi, kust seda lugesin..olen püüdnud leida informatsiooni erinevatelt saitidelt.Seega ka antidepressandid ja rahustid võivad olla äraantavas pagasis? Paberid kõik olemas. Ma lihtsalt arvan, et äkki see ei jäta head muljet kui selliste rohtudega lähen, eriti kuna kuna kasutan estat. Olen lugenud , et inimesi on tagasi saadetud aga pole kunagi aru saanud pohjustest, sest seda pole selgitatud. Lähen puhkama ja ei tahaks, et midagi tobedat selle ära rikuks. Kohalikud kasutavad ju ise ka antidepressante ja rahusteid, see pole midagi midagi nii halba..Mul nad niikuinii nii igaks juhuks kaasas..

Aitäh, TarmoK! Väga kena sust põhjalikult vastata.
Lugesin kusagilt, et ravimid peavad olema käsipagasis ja 1 liitrises kilekotis suletuna? Kas ravimeid peab deklareerima, kui vaid isiklikuks tarbeks ja kogus täpselt selleks ajaks kuni seal? Kas Usas saab siis neid ravimeid ilma retseptita?

Paari s6naga siis oma kogemustest ka, kui kellegil teiselgi samad kysimused, nagu mul olid. Hotell saatis omalt poolt ankeedid, mis täita tuli, passikoopia oli vaja saata ja pilt, mina kasutasin tavalist pilti, kust siis croppisin välja umbes passisuuruse näopildi. Maksmisega aga läks asi keeruliseks, tundub, et krediitkaardilt nad raha ei oska v6tta, kuigi see on yks maksmisviisidest. Jama oli k6vasti sellega. Kuna mul polnud panga kaudu vaid krediitfirma. Vihaga oleksin lasknud juba eesti reisibyrool asi joonde ajada. Tegemist oli 5 tärni hotelliga, seega oleks eeldanud paremat ja kiiremat tegutsemist. Löouks v6tsin yhendust sealse viisa osakonnajuhatajaga, kes tegi kahe päevaga oma töö ära, mis teine nädalaid korda ei saanud. Dubais meeldis väga. Vabameelsem on ta kyll. Mina nägin valgeid seelikutes ka, kuigi endal oli imelik panna ikka minit nagu m6nel oli..kui olen v66ras riigis,siis v6iks ju austada nende kombeid. Samas kohalikud neiudki näitasid ikka oma jalgu h6lstide vahelt rohkem kui peaks lubatud olema ja meik on neil super. M6ni oli muidugi nii ära varjatud, et ainult silmad välja paistsidki, seega need olid väga tugevalt r6hutatud meigiga. Ilus. Naised on naised ja mehed on peremehed. V6rdsust ikka pole. Vähemalt mulle näis. Hotelli piirkonnas muidugi voisid käia bikiinides, samal ajal kui kohalikud olid yleni mustas(naised siis).Hotelli sisendes pidid riided selga panema. Lounges oli ekstra palutud viisakalt riietuda ja mitte plätudes tulla aga nii m6nigi klient eiras seda. Vahemaad on suured, taksot tuleb kasutada. Eesti hindadega vist v6rdne voi tsipa kallim aga odavam tunduvalt kui nii m6neski Euroopa linnas. Mulle väga meeldis.Ilm oli super talve kohta..