iviivi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid
Käidud saarekesel nimega Ukulhas. Sinna viis kiirkaater, praame ei käi. Kaater läks otse lennujaamasaarelt, peaaegu et lennujaamast. Kaatripilet maksis turistidele 50$ ots. Arvan, et kohalikele oli odavam. Meie lend hilines, kuid kaater koos kohalike reisijatega ootas meid ca 1,5 tundi :). Saar on kohalike saar, väga väike aga väga meeldiv. Majutust pakutakse palju, enamus on kohalikku tüüpi majakestes, on ka paar suuremat (vist) kolmekorruselist hotelli, nö euroopa tüüpi. Meie majutus maksis 390 eurot 8 ööd kahepeale koos hommikusöögiga. Sukeldumisklubist öeldi, et kui nende kaudu majutust broneerida, siis nad saavad paremaid hindasid pakkuda kui booking.com-s näiteks. Ukulhasel 1 PADI klubi, veebileht pole neil veel valmis, meiliaadress: info@murakabay.com.
Varasemalt käinud paar korda sukelsafaril ja siis kohalikku saart külastades pidid naised õlad ja põlved katma. Ukulhasel sai jalutada probleemivabalt lühikeste pükste ja paljaste õlgadega. Kogu ranna ulatuses oli OK bikiinidega patseerida ja liival madalas veel ringisebivaid beebihaisid vaadelda. Praegu Ukulhasel turiste vähe, seetõttu oleks vist igasse hotellikesse soovi korral tänavalt sisseastudes toa saanud.
Tagasisõidul väljus kaater planeeritust pool tundi hiljem ning tegi ka plaanivälise peatuse Rasdhoo saarel,  passikontroll vältas veelgi uskumatult kaua, mistõttu oleks peaaegu lennust maha jäänud...

Freewalker, pln saada sukeldumise kava, mis ise tegid, mis oli OK, mis mitte. Plaani minna apr lõpp ja pm sukelduma. Vaja majutus otsida, kuid sukelkubide asukoha järgi peaks El Nido võtma. Siin foorumis aga teevad kõik El Nido maha.
Kui sobib, saada Palawani sukelinfo minu e-mailile: ivi.mundi@me.com. Suured tänud ette!