Jansamansa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Algaja reisija ja lennujaamas 24 h

Tere,

mul on selline mure, et kuna sihtpunkti saamiseks pean kasutama kahte lennukit, tuleb kahe lennu vaheks umbes 24 h. Ehk siis sõidan Tallinnast Londonisse (Luton) umbes kl 2 ja järgmine päev sõidab järgmine lennuk peale 3 edasi.
Lugesin juba foorumist sellise asja nagu lennujaamas ööbimise kohta ja leidsin lingi, kus räägiti ka Lutoni kohta. Nagu selgus, see pole just eriti mõnus koht, kus magada. Ere valgus, vaipkatte puudumine, käetoed kõikidel pinkidel (üks koht kuskil siiski oli, kus need puudusid), lärm, igatunnine põrandapesu jne.
Vaatasin siis lähedalasuvaid hotelle. Ühes on päris normaalne pakkumine, oli mingi 38 naela öö. Pean tunnistama, et siin kohas jäin toppama, kuna pole olnud suur reisisell.
Lutonist hotelli on kõigest 10 min autosõitu, kuid mul pole õrna aimugi palju maksab taksosõit sinna ja tagasi. Leidsin ühe bussiteenuse, aga see sõidab Lennujaamast Londonisse aint(?)
http://www.easybus.co.uk/london-luton

Põhimõtteliselt siis küsimus selline.. kas teie kannataksite selle ühe päeva seal lennujaamas või ikka võtaks hotellitoa? Kui valite teise variandi, siis palun rääkige lähemalt.

Noob reisija Jansa.