Iphica

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Täud vastuste eest.
Pagasiga vist ikka nii hästi ei lähe. TK ütleb, et Riga-Istanbul ja Istanbul-Los Angeles on lubatud 2x23, kuid sealt edasi kõigil lendudel 1 kott. Natuke kummaline, aga mis sa ikka ära teed.
New Yorgiga on meil vist ka nii, et üks lend on vahepeal veel (mida meile reisibüroo poolt muidugi ei pakutud), aga ma proovin ikka seal hotel deskis, ütlen, et lend oli täis vmt.
AA pagasilimiit oli ikka 23 kg? Samuti nende kodulehel on mingi reegel, et esimene checkitud kott juba maksab? Ega ometi?
marra, mis te tagasiteel Istanbulis tegite? Kas võtsite ise hotelli või jõlkusite niisama ringi? Kui hotelli võtsite, siis mis hinnad seal olid umbes?

Tere!

Meil on sama paketiga pm lend veebruaris - Riga-Istanbul-Los Angeles-New York-Istanbul-Riga.
Tänud eelnevatele vastajatele seoses Istanbuli majutusega, sellest oli palju abi planeerimisel!
Nüüd aga tekkis meil järjekordne küsimus. Kuidas on lood pagasiga? Turkish Airlines kodulehel on kirjas, et USAsse ja USA-st väljuvatel lendudel on lubatud 2x23 kg pagasit + käsipagas. Saan samast jutust aru, et see õigus laieneb ka teistele lendudele, kuna suurem osa sõite tehakse TK-ga. Kas see on nii? Kas reisijad, kes käisid selle paketiga USAs, oskavad öelda, mis tingimused on RIGA-ISTANBUL marsruudil ning ka AA-ga Los Angeles-New York?

Ette tänades!