Kriska

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Minul muutsid nad ka tagasilennu aega, mis mulle ei sobinud. Kirjutasin otse Juneyaoair`i, kust tuli vastus, et pean neile helistama. Seda ma ei teinud ja lennuaja muutust ei kinnitanud. Läks paar päeva ja sain kinnituse, et kehtib minu esialgne lennuplaan.

Takso on mõistlik ja pole kallis- tuleb tingida! Käisime aprilli lõpus ja sõitsime kõik vahemaad Kutaisi- Borjomi, Borjomi-Tbilisi ja Batumi- Kutaisi taksoga, Borjomist Tbilisisse maksis autojuhiga auto u 30-40 eur kokku, Batumist Kutaisisse u sama.

Batumis olime hotellis Eiffel. 

Novembri alguses sai Mekong tuur tehtud, väljumisega Kambodzasse. Mekongi- tuuri ostsime kohalikust reisibüroost HCMs, kuna lihtsalt ei viitsinud kohvri ja lapsega hakata erinevate bussidega sõitma. Variant on võtta 2-päevane tuur HCMst Can-Thosse (0,5mio vnd) ja sealt siis omal käel (bussiga Rach Giasse). Ma arvan, et see peaks olema odavam variant, kui võtta büroost 3-päevane pakett Rach Giasse/Phu Quoci (1,5 mio vnd). Aga enamik sõidust on kindlasti bussiga. LPs on pakutud võimalus, et Chau Dockst Ha Tieni paadiga (8-12 h) ja sealt Pho Quoc`i aga see teeb ikka suure ringi sisse.