Seiklus7

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
5 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere Kristiina! Lõin arvuti lahti et kiirelt päikese alla lennata, kuid kahjuks pole ühelgi tuttaval võimalik koheselt reageerida. Kuna Egiptusesse on väljalend 11.01 siis oleksin valmis kohe lendama. Kuidas oleks Sinu võimalused ja mõtted et minuga ühineda?? Tagasisidet ootama jäädes!! Janek

Tere ! Kuna reisil olles kavatsen üsna vähe aega veeta hotelli ruumised siis saaksid piisavalt privaatsust, ning kõiges muus võime aegsasti kokku leppida. Minu jaoks on olulised kokkulepitud reeglid ja nendest kinni pidamine. Ei ole pervo ega naistekütt. Võin olla seltsiks kui ka täiesti eraldi, mul seal tegevust jätkub. Kõiges saame kokku leppida!! Karta pole vaja, olen sõbralik seikleja!! : ) Nädalalõpp läheneb ja kui pole kaaslast leidnud siis võiksime edasi arutleda. Seniks julgust ja päikest!! 

Tere, Nädalalõpul Türki ?? Otsin samuti reisikaaslast, üksi maru nüri lennata. Kui samal lainel siis võiksime üksikasju arutada.  Seniks päikest!!


Tere Liisu! Plaanin nädalalõpus lennata Alanyasse päikest ja merd nautima. Kuna üksi ei oleks eriti igav, ning kahjuks küsivad hotellid ka lisaraha üksinda peatumise eest siis soovin kellegagi seda kõike jagada. Millised väljavaated ja mõtted Teil selle kõigega on?? Jään tagasisidet ootama ja loodetavasti reisiplaanid kattuvad. 

Tervitades Janek

Hetkel pakkumine Türki 30.09 kõik hinnas 385.- Soov lennata, kuid ei tahaks maksta lisa koha eest poolt reisimaksumust. Mind pole vaja peljata, viibin toas üsna vähe aega. Lepime üksikasjades kokku ( ei otsi elukaaslast) !!! Võta julgelt ühendust, soe meri ootab!!!

Tere. Plaan lennata lähipäevil Türki, kas oleksite ühinemas? 

Võiksime arutada üksikasju !?
Tervitades Janek