aladdin22

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Saabusime just Aladdinist ja jäime rahule. Toad on tipp topp, puhtad ja korras, nii soe külm vesi olemas, kont töötas, koristati iga päev. Söögid-joogid täiesti OK, olime nädala kohal ja selle ajaga ära ei tüüdanud. Kuna hotellis ainult AI siis süüa saab praktiliselt terve päeva jooksul. Baarid lahti kell 9, alkot saab kella 10-st. Baarides teenindati normaalselt, jooke pandi ka ilma tipita normaalselt, põhibaaris võiks muidugi tippi anda, nägu läheb ikka rõõmsamaks. Kõhud jäid kõigil korda, toas minibaaris hinna sees näkku 2 pudelit vett päevas. Söömas-joomas sai käia ka neebrhotellide Jasmine ja Alibaba restodes-baarides, lõuna ja õhtusüügiks naaberhotellide restodes peab sama päeva hommikul hotelli vastuvõtust nn "toidukaardi" võtma, nende arv piiratud, suht hommikul kohe saavad otsa. Ka hotellide territooriumid avatud kõigile külalistele, samuti rannad. Ilus liivarand hotellil Jasmine, teistel sutsu kivine. Sai ka snorgeldada, näha erinevaid kalu kuid koralle mitte eriti. Võimalus kasutada tasuta jõusaali, tagatisraha eest pinksi, tennist ja minigolfi. Jasmine territooriumil väike "loomaaed" kus paar ahvi, paar koera ja jänes:) Kõigi kolme hotelli külalised saavad korra nädalas tasuta külastada üle tee asuvat "Titanic Aquaparki", täitsa lahe veepark. Ja meile ühest päevast piisas ka. Hotelli territooriumil olemas poed kohaliku stuffi ostmiseks, Jasmine terrassi vastas ka FIX-hindadega pood kes kaubelda ei viitsi. Ca 3 km kaugusel suur Fix hindadega kaubakeskus Senzo mall, pool tundi jalutada võib taksoga minna, ootavad hotelli väravas. Venelasi pidi olema ca 70% mis oli ilmselt ka tõsi kuid meil imekombel ei sattunud eriti agressiivseid indiviide niiet väga ei seganudki. meid ennast küll enamasti peeti esialgu hollandlasteks-sakslasteks. Pea kogu personaliga saab suhelda vene/saksa/inglise keeles. Õhtuti pakuti ka tasuta live-muusikat kust ei puudunud mõistagi ka vene hitid kuid mängiti ka palju muud täitsa mõnusat musooni. Pea igal õhtul ka mingi tasuta meelelahutusprogramm, samas pakuti ka üle päeviti grill-õhtuid koos rahvusliku programmiga, lisatasulise grillprae eest. Meil läks kolmesele seltskonnale 22 EUR kokku (laps sai väiksema portsu tasuta, samuti tasuta salatid, joogid, puuviljavaagen). Rannas pakuti aktiivselt kuni esimese tehinguni :) merereise, ATV safarit, sukeldumist jne Käisime nn 4 saare reisil (saared muidugi paras naljanumber kuid me ise olime sellest eelnevalt teadlikud) kuid snorgeldamisvõimalused väga lahedad. 35 USD inimene, 11 a laps poole hinnaga. Oli ka aktiivne Animation team kes väga pealetükkiv ei olnud, pakkus aeg-ajalt võimalust tantsuks, vesiaeroobikaks, veepalliks ja võrkpalliks, täitsa OK tüübid.

Kui keegi tahab midagi veel küsida siis palun

Kuskandis see delfinaarium Hurgadhas asub, kui hotell lähedal kas omal käel kohale minna on võimalik, palju pilet väravast võiks maksta?

Viibisime Keenias Diani Beachil 2008 mais LTI Kaskazi hotellis ning lõppkokkuvõttes jäime igati rahule. Kuigi hotellist väga palju väljas ei käinud sai siiski käidud Tsavo East pargis 2 päevasel safaril ja ka Wasini saarel ning hotelli lähedastes paari kilomeetri ulatusse jäävates külades/kauplustes. Mõlemaga väljasõiduga jäime väga rahule ja kindlasti soovitaks Mombasa kanti sattujatel ära käia (kuigi Big 5 jäi safaril nägemata ja ka Wasini saare kandis lubatud delfiine ei näinud:)). Mombasa linnapeal jäigi käimata kuna safarile sõites juhtus väike intsident: linnaliikluses korraks peatunud väikebussi natuke avatud tagaaknast üritas üks kohalik seljakotti läbi akna ära virutada, viimasel hetkel sai koti sangast kinni rabatud ja õnneks jäi kõik alles... Aga väike ehmatus siiski, niiet pärast ei tulnud enam tahtmist väga sinna linnapeale kolama minna. Samas arvan, et kindlasti ei saa öelda et Mombasasse ei tasu minna kuna ebaturvaline, peab lihtsalt natuke läbi mõtlema millisesse linnaosssa ja mis kellajal oma nina pista, kesklinnas päevasel ajal ei tohiks midagi hullu olla, samas tasub olla alati tähelepanelik ja ettevaatlik. Vedas ka ilmaga üsna hästi kuna mais ikkagi räägiti veel vihmaperioodist, meil õnneks vihma küll sadas vahest kuid enamik kordi lühikest aega ja öösel, viimastel päevadel tuli ka päevasel ajal paar korralikumat sahmakat. Natuke kripeldama jäi et hotelli lähedal rannal jalutades jäi vastu võtmata ühe kohaliku käsitöömeistri kutse oma kodu külastada, osaliselt ettevaatlikkuse tõttu osaliselt ka laiskuse tõttu, tagantjärgi tundub et oleks päris põnev olnud sellist igapäeva elu ja kohalikku koduolustikku lähemalt vaadata. Kokkuvõttes oli tore reis ja kellel sinna kanti tõmmet ja võimalust tasub minna.

Kas hotellis Aladdin Beach Resort on keegi käinud? Või seal kõrval Alibabas või Jasmine's? Need vist ristkasutuses ja ühise rannaga? Kui on kellelgi kogemusi, palun jagage