miramar

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kontrollida GPSi olemasolu autos. Räägib isegi eesti keeles:) 2010.a. tasus see kohapeal, San Fransisco lennujaama autorendi firmas osta ja pärast Eestisse tuua. Hinnavahe oli korralik.
Kuigi kulgesime mööda loodusparke, riskisime valida tavalise Dodge. Maasturi rendihind oluliselt kõrgem. Fullsize Dodge'ga saime ka kõrbeteedel vihmas(reisi ainuke padukas tabas meid keset Sonora kõrbe!)hakkama. Pagasnikusse mahtus kõik seljakotireisiks vajalik. Üle 6000km läbimiseks 24.09-16.10 tuli auto rendihind 585USD. Firma oli Enterprise, asjaajamine käis nagu õlitatud välk. Auto tagastasime Tucsoni lennujaamas.
Rendihinnad kõiguvad tohutult. Kui vaatasin hindu juulis ja septembris, siis sesooni lõpus oli hind pea poole odavam. Muutub päevadega, tuleb sisetunde järgi momenti tabada.

Sept.-okt. 2010 läbitud ca sama marsruut + sirgelt alla Mehhiko piirini (sh. teelejäävad NP-d nagu Mesa Verde jt). Kuna seltskond oli loodus- ja kohaliku pärimuskultuuri huviline, siis Las Vegasest läbi ei sõitnud. Aga soovitan ka Hoover Dam sisse võtta. Grand Canjonis 2-päevase tripi tegemiseks vaja kuid ette registreerida, muidu ei pruugi lubasid jätkuda. Ühepäevase tripi saab ka loata ära teha. NP-de karu-hoiatusi tuleb tõsiselt võtta:). Kui huvi, jagan täpsemat infot majutuste, autorendi jm kohta. Super-reis,head reisiplaneerimist:)