vaina21

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi


1 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari

Viimased kommentaarid

Vaata hotell Arabella, mis asub Kuressaare kesklinnas või Saaremaa hotell Mändjalas.

Horvaatia reisist on küll aastaid möödas, kuid soovitan külastada Rovinj ja Pula linnu. Krk i saarel meeldis väike Vrbnik, sealt ostsin ühest veinimajast (Nada) valget Zlahtina veini ja punast kuiva Braidat koju kaasagi, lisaks head juustu, vinnutatud liha... Väga maalilised väiksed linnakesed. Mõnus laevatrip Crikvenica (ööbisime seal) sadamast mööda kaunist rannikut, paar ujumispeatust. Plitvice meeldis väga, tahaksin sinna varakevadel või kuldsel sügiselgi minna. Teepealt ostke juustu jms kohalikku. Ka Motovuni linna oleks tahtnud näha, kuid lebosklemine võttis aja.  Istria poolsaar ja tibake alla on kohapealseks ringisõitmiseks piisav ja jõuate ujuda ja restodes ka mõnuleda. Soovitan väga autoga minekut, eriti, kui sõita ka mööda nn kõrvalisi teid, külastada väikseid linnakese vms teepeal.  Meelde jäi, et head ööd soovida on lihtne, ütle vaid Laku noc! 

Veetsime mais kaks nädalat Kreetal, ööbisime Hersonissoses. Rannarestos praed alates 8 eurost.  Pita gyros 3-4 euri, pitaleiva sees siis kebabiliha,salat,tomat, kaste ja friikad, tõsine kõhutäis odava raha eest. Lastele ilmselt toidud maitsevad, sest friikartulid on pea iga toidu juures :) Uurige julgelt hindu menüüdelt! Kohv 2.5 ja 3 euri. Pool liitrit majaveini 5 euri. Lisaks ostke turult apelsine, melonit, arbuusi ja kirsstomateid! Päikselist puhkust!

Ööbisime eelmisel suvel Sparta hostelis viiekesi 8-kohalises toas.  Kõik vajalik oli olemas tagasihoidlikuks ja odavaks ööbimiseks.

Rentisime auto mai lõpus kaheks päevaks suvalisest rendikast ja maksime koos 0 omavastutuse jm 60euro eest. Kuna meid oli neli suurt inimest valisime tiba suurema Hyundai, bentsukas, manuaal. Teenis meid igati ausalt. Iga lisapäev viib hinda alla. Maksime 10 bronnides ja 50 auto vastu võttes.

Sharmist Jeruusalemma eksursioonile minnes võttis passikontroll mõnuga aega, kuid ei miskit hullu. Passi "rikkumise" all on pigem silmas peetud, et Iisraeli templiga nt Iraani ei pruugi saada.
Iisraelist Jordaaniasse minekuga passitemplite tõttu probleeme ei tekkinud. See oli 2013 märtsis.

Ekskursioonid Jeruusalemma toimuvad tõrgeteta. Ühepäevane Jeruusalemma ekskurss 60 euri. Kahepäevane Jeruusalemm + Petra kaljulinn 220euri. Kadetsen sind Fedja1 :(

Tere. Kas keegi tripikatest ka sel suvel Viru Reisidega Kreeka ringreisil juba käinud? Ootaks selle aasta muljeid.
Või ehk on keegi, kes 20. juulil Kreekasse minemas?

Fedja1
Kas võid öelda, millistel ekskurssidel käisid ja mida soovitad. Kas on võimalik osta ka programm nn beduiinidega öhtusöök kõrbes?