trip-krainetrip-ukraine-dark

nvero

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui ostetud ainult lennupiletid läbi Tjäreborgi, siis kas check-ini saab teha ainult lennujaamas?

See inglise keelne tekst, mille vàlja tood, on nö aegunud info. Kuna Vietnamis on vôrdlemisi uus E-Visa süsteem, siis seda aetakse endiselt segi sellega, et làbi neti saab taotleda elektrooniliselt approval letteri ja siis kohapeal saab taotleda viisat (visa on arrival, mida saab ainult lennukiga riiki sisenedes teha!) usun, et kuna inimesed endiselt ajavad segi VOAd ja evisat, siis on palju sekeldusi olnud piiril, mille eest nad vastutust ei vôta.Eviisa tegime lehel:https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/faq Meid aeti sarnase tekstiga segadusse hotellis, kus hakati ka seletama, et peame veel seda stampi maksu maksma piiril, kuid eviisal seda ei ole, sest viisa on juba kàes, mitte approval letter.Sôitsime sel suvel Pnom Penhist Ho Chi Minh Citysse, Giant Ibis bussifirmaga. Oluline on, et e-visa peab olema välja prinditud. Piiril seda printida ei saa ja nad ei aktsepteeri elektroonsel kujul. Midagi piiril vormistama ei pidanud, meid viidi sööma kuniks bussil olev assistent läks bussitäie inimeste viisade ja passidega piirile. Maksma pidime bussis kohe 2euri per inimene. See oli meie bussifirma lehel ka kirjas kuskil, kuigi endiselt süüdistatakse netis bussi töötajaid pististe võtmises.

Magaluf peaks ennekõike olema noorte peopaik ja ka Magalufi rannas on päeval joobes noori üksjagu. Eelistasin alati Palmanova kanti päevasel ajal, mis asub kohe kõrval, kus on. rahulikum. Öösel aga kui on peosoovi, siis Magaluf ja ka sinnakanti rannaääres on avatud õhtul baare terrassiga, kus vaiksemalt aega veeta. Seega soovitaksin ööbimiskohta PalmaNovasse vaadata. Kolmest väljatoodud piirkonnast soovitaksin ka seda kanti, kuna asub lähemal mägedele ja läänesse liikudes on palju ilusaid väikseid rannakesi, mis näevad imeilusad välja. Palma linn on autoga vaid 20 min kaugusel. See on ka koht kus shopata. Palma linna lähistel rannad mulle ei meeldinud võrreldes ülejäänud saare randadega. Soovitan külastada Sa Calobra randa.

Kas teil on juba mingisugune potensiaalne punt koos? Ise plaanin samuti 2013 aasta sügisel/talvel Austraaliasse minna ja otsin reisikaaslasi. Ise kaldun samuti plaanile, et kõigepealt farmipäevad ja siis edasi linnaelu elama.