Omalkäel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

5 meeldimist
2 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ka mina tegin eelmine suvi Itaalia tuuri. Tõin omale sööki ja veini, auto oli päris täis. Piiride peal mingit probleemi ei tekkinud.

Tänan Oudekki.
Ootan veel soovitusi.

Ma ei oska itaalia keelt nii hästi, et saaks kõigega ise hakkama. Näiteks:küsida kohalikelt kohalikke vaatamisväärsusi, ajalugu, restorane. Minul endal oli hea kogemus eestikeelsetest matkadest ja ekskursioonidest, teejuhistest. Inglise keelega ei saanud oma asju aetud väikestes kohtades, sest kõik räägivad itaalia keelt. Minu soov on külastada väikseid kohti ja näha ehedat itaaliat.

Tere Tripi kasutajad ja suur tänu antud soovituste eest!
Suvine perereis on seljtaga mis möödus üllatavalt kiiresti. Palju häid ja meeldejäävaid mälestusi nii minul kui kogu perel meenutada.
Reisil tegime peatuse Tsehhis( nagu minule soovitati ) ja siis olime juba Itaalias ja oma peatuspunktiks valisime eestlaste omatud majutuse.
Hea oli suhelda eesti keeles ja peale selle saime näha kohti, ekskurssioonide ja matkade käigus(mida nemad korraldavad)mida ei leia turistidele mõeldud kirjandusest.
Suvise puhkuse ajal sain tugeva nakatuse Itaalia kultuurist ja ajaloost. Nüüd plaanime juba järgmise aasta reisi Lõuna Itaaliasse.
Kas kellelgi on informatsiooni jagada lõunapool (allpool Roomat) olevatest majautustest (soovitatavalt eestlaste omatud)?

Tänan teid kõiki informatsiooni ja kogemuste jagamise eest.
Nüüd on minul küllaldaselt materjali, et täielik autoreis koostada ja Itaaliat nautida.

Arutades kämpingus ööbimist, vaatasin samuti sealseid nõudmisi ja leidsin, et ühes kämpingus nõutakse PASSE pandiks ja peale seda on koristamis tasu 35 euri. Kas on kellelgi kämpingus ööbimise kogemusi kus võetakse passid pandiks ja peale seda pead maksma koristamis tasu?

Südamest tänud Sinule, Buldooza!
Jagasid väga huvitavat ja meile vajalikku informatsiooni plaanimaks meie suvist autoreisi Itaaliasse.

Tänan teid kõiki informatsiooni eest!
Samuti olen lisaks vaadanud muid Itaalia reisi puudutavaid teemasid.
Telikimine autoreisil ei ole minu kiindumus, olen samuti vaadanud varasemaid postitusi ja leidsin, et kasutaja autoreisja kiitis ühte eestlaste majutust Põhja Itaalias. Kuna ma Itaalia keelt ei oska siis küsin, kas keegi teist veel seda majutust kasutanud, kui on siis kuidas see oli?
Kuidas on teemaksud Itaalias? Kas ma saan enamasti kõik makstud oma krediitkaarti kasutades või parem on sularahas maksta?

Plaanime ainult Põhja Itaalias kuni Milanoni välja ja reisime koos lastega (3).
Kuidas on teede maksud sõites Itaalias ja kuidas on Poola, Tsehhi ja Austria läbimine, kas on samuti teede maksud?
Meil on samuti oma magamisasjad kaasas, kas Teil on kogemusi, et kas saame mitmekesi ühes toas magada?
Kas pean eraldi reisikindlustuse autole ja perele võtma?