Silwer

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hei! Oskab keegi soovitada mõistlikku autorendifirmat Spliti lennujaama / Trogir kandis?

Tutkaonu - ma saan sinu kriitikast aru aga siin ei olnud selleks põhjust. Nagu sa nägid, siis oli minu postituses kirjas: "Eks siis peab teistega samas liiklusvoos liikuma ja vastavalt sellele ka kiiruse valima." Ehk siis meil ei ole plaanis puhkust suitsiidiga asendada.


Autode vahel side pidamiseks on meil raadiosaatjad.

Tänud. Ma Saksamaa kiirteedel olen varem sõitnud aga teistes riikides mitte. Seetõttu siis ka need küsimused. Eks siis peab teistega samas liiklusvoos liikuma ja vastavalt sellele ka kiiruse valima. Autod kannataksid kenasti ka üle 200 km/h kiirustel sõita aga meie naisjuhid vast ei ole selleks moraalselt valmis... :)

Hommikul kell viis Tallinnast startita ei ole päris reaalne. Mõtlen ikka reede lõuna paiku minna - Tallinnast peaks suht kiiresti välja saama. Riia lähedal on ehk liiklus suurem, kuna kõik tõttavad reedel peale tööd maale aga hiljem jälle peaks vist ok olema sõita.

See kiiruste asi jäi segaseks.

  1. Mida seal Poolas binokliga on vaja jälgida? Patrulle, kes mõõdavad?
  2. Kuidas mõista seda peale Varssavit talla andmist? Kiirteedel kiirusepiirang ju 130 km/h. Kas siis seda ei mõõdeta ja kihuta nii nagu jaksad?
  3. Kui aga tehakse trahvi, siis millised on trahvimäärad?

Nii, ühes teemas natukene uurisin asja aga siiski mõned küsimused veel.

Sihtkohaks on Ciovo saar Spliti lähedal ja stardime kolme sõiduautoga Tallinnast reedesel päeval 07.06 ja majutuseks on meil võetud korterid alates 09.06 ja siis 11 ööks.

Igas autos oma meil kaks juhti ja ka igas autos on paar koolieelikust last.

Eelistame võimalikult kiiret marsruuti: Varssav - Katowice, Brno - Viin - Maribor - Zagreb - Slatine. Ei tea veel kas Poolas ööbime või siiski sõidame ühe jutiga kohale - kuna väljume Tallinnast u. 48 tundi enne plaanitud sihtkohta saabumise aega siis peaks meil ka vajadusel olema võimalik Poolas magada.

Nüüd siis mõned küsimused:
1) Mis kell oleks reedesel päeval mõistlik Tallinnast sõitma hakata? Kas umbes lõunast oleks ok?
2) Millistes läbitavatest riikidest on kiiruskaamerad? Millise kiiruseületamise peale klõpsu ära teevad ja kui suured on trahvid? Kas peab neid üldse tasuma või võib ignoreerida?
3) Kuidas läbitavate riikide politseinikud vaatavad kiiruse ületamistele? Kus ja palju on ok ületada? Näiteks, nagu Eestis, et keegi eriti ei torgi, kui ületad alla 20 km/h kiirust üle lubatu.