ohhsamaitt

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere,
Olen minagi uustulnuk ja ka minu naine on Itaalia fanaatik, lausa jubedalt. Sinu reisu lõpuks võib ka Sinust samasugune saada. See on tõesti kihvt maa ja kui mõlemad olete, nagu ütlesid, autot juhtivad tegelased, siis ühe hooga võib siit sinna sõita küll, eriti kui nüüd lõpuks saate esimest korda iseseisvaiks. Mööda sirget teed on minna ainult poolteisttuhat kilomeetrit ja kui kuskil vahepealsel maal tahate ööbida, siis soovitavalt lauskmaal, sest mägedes on külmem ja magama tuleb jääda kohe kui ära väsite, sest silm poolenisti kinni sõita on halb.

Itaalia kohta olen ka mina kuulnud ainult head ja kui peaksidki kuulma midagi muud, usu ikka ainult head. Mina usaldaksin kõike, mida kuulen, eriti Itaalia kohta. Samuti maksa kõige eest, mis võimalik ette, hiljem kui aega saate, makske kätte.

Kümne päeva jooksul näete uskumatult palju ja merd näete ilmselt ka, sest see on seal nii paremal, kui vasakul pool Teie oletatavat marsruuti.

See oli nüüd üks väike heatahtlik tögamine. Ma arvan, et võiksite võtta raamatukogust “Silmaringi reisijuhi“ Itaalia raamatu ja endile selgeks teha, mis Teid sel reisul kõigerohkem huvitaks ning miks mitte lugeda ka nende riikide raamatuid, kust lihtsalt läbisõidate.
Sõltuvalt Teie autosõidu võimekusest hindan ööpäeva läbisõidu pikkuseks 700 – 1500 km. Kui lapsed kaasas, siis jääb kehtima pigem see kilomeetrite miinimumi kant.
Kui siinse foorumi otsingusse trükkida sisse “Itaalia autoreis“ ja kui neid lugeda ja sirvida, saad palju targemaks.