jansa97

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere.
oman kontakte sakslasega kes rendib kortereid Makarskas, meile oli hind 300 euri nädal ja olime 2 täiskasvanut ja laps, asus mäe peal ja oli ilus vaade üle linna merele, rannast ca 500-600m,tal majas mitu korterit puhtad ja korras, lisaks tasuta parkimine maja all parklas. Käisime 2013 juulis ja vist sel aastal ise kah tagasi sinna.

Tere.
Olime sügisel 2014 Torremolinosses ja arvame et lastega pole seal suurt midagi teha, rannaäärsed hotellid kaugel linnast ja kallid, rand liiga rahvast täis.

Käisime hispaanias aastal 2012, reis algas rootsist ja kohal oklime 22h 3100 km, juhte oli 1,5, aga uuesti seda ei teeks, kallid teemaksud prantsusmaal ja aeglast teed sõita küll ei soovita.

Tere. Saabusime eile makarska, peatume linnas ilusaskorteris, mis hankisime kohapealt, 7 päeva ja 250 euri, kui siin veel keegi peatub võiks seltsis plaane teha.

Startime 20 juuni horvaatia poole teele, keegi veel liikumas sinnapoole siis anna märku,seltsis põnevam.

Taani silla maksud eelmine suvi 70. eurot üks suund sõiduautole, käisime tripil ise rootsi,- saksa,-prantsusmaa,-hispaania.
Prantsusmaa teemaksud olid meeletud, hispaania suht odav.
Juuni viimane nädal oma perega horvaatoa trip ees,
pole veel otsustanud kas oma sedaaniga ja kodumajutus või siis matkaauto.

Juhte oleks meil 2, mina ja naine ka kõva sõitja, majutus tähendaks eelnevalt broneerimist ja siis pead alati kellaga arvestama, aega on kolm nädalat selle vahemaa läbimiseks ja kiire pole. Reisi eelarveks oleks koos autorendiga ca 5000 euri, millest rent on 2000 euri, kütus 1000 euri + teemaksud(pole arvestanud palju matkaautol teemaksule kulub) jääk oleks muudeks kuludeks siis ca 2000 ja arvame ise, et sellega peaks välja tulema.
Uva, he oleks, kui saaks sinult veel infot, kui pole palju palutud saada oma telefoni number meilile janek97@hotmail.com, siis lihtsam suhelda ja pärida.
Uva, siin sul ka postitus, mis igati soodne matkaauto reisiks http://trip.ee/node/54929

Pole veel kindlalt otsustanud kuuekesi minna, selleks siin luurame, et teadmisi ja nõu saada,kiiret meil pole ja aega seigelda piisavalt, plaanis horvaatias rannik läbi sõita.Pole rikkad ka , aga aastas korra peab olema üks hea puhkus, lennureisid ei paku eriti huvi. Eelmine suvi käisime oma autoga Hispaanias ja saime seikluse uusi omale, muidu kõik ok, aga seltskonnast hakkasime puudust tundma.
Hispaanias ei broneerinud me midagi, asusime teele soomest laevaga rootsi ja sealt edasi autoga, majutuse sebismie kohapeal ja olime väga rahul. Probleem oli ka oma sõiduautos vajalikud asjad ära mahutada sedaan väike ja läks suht kitsaks.

Tere.
Plaanis sõita perega m34, n35 ja tütar9 juuni viimasel nädalal, kolmeks nädalaks Horvaatia.Sõiduvahend oleks kas oma auto või siis rendi matkaauto.
Ootaks kogenud reisimeestelt soovitusi valiku tegemiseks ja infot sellise 3 nädalase autoreisi head ja halvad pooled, parimad vaatamisväärsused, soovitused.
Matkaauto on 6 kohaline ja oleks pakkuda heale seltskonnale 3 vaba kohta, autorent ja sõidukulud jagades suht soodne reis kuuele inimesele.