bunny6

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Suur tänu teile, nii vahvad vastused :) Olen ise suht jänesepüks, õnneks abikaasa selgema mõistusega :) Järgmine nädal saame kätte oma biomeetrilised passid, mõtlesimegi siis peale seda Esta avalduse täita(olen aru saanud, et tohib ka siis teha, kui kõik veel täitsa paigas pole) Eks ma annan teile edasisest teada ja proovime ise hakkama saada. Loen ja uurin kindlasti veel. Samuti harjutan iga päev inglise keelt raamatutega. Igasugune nõu ikka teretulnud :)

Rahu rahu, ei tahtnud mingit vaidlust tekitada :) Kuna asi on väga uus ja hirmutav minu jaoks siis mõtlesime, et äkki firma krediitkaardiga oleks parem(ja abikaasa nimi on firma nime all seal) Samas pigem proovima ei hakkaks. Abikaasa saab endale ise krediitkaardi teha, kuid äkki oleks kõige parem mul lasta nt reisikorraldajal teha Esta? Ja siis tema aitaks ka hotelli broneerida. Krediitkaarti on vaja nagunii, aga kuidas minu eest mees maksab Estas(kas seal annab siis välja, et abikaasa?) Tänan ka vastajaid reisinõu eest, iga soovitus on teretulnud. Jääb siis nii, et abikaasa teeb isiklikku krediitkaardi, enda kohta nagu ei teaagi veel? Kas piiril olles peab siis krediitkaardi või sularaha näitama? Hetkel olen 4a lapsega kodune ja majanduslikus mõttes sõltun mehest. Oeh keeruline, soov on suur, kuid hirm hakkab ka tekkima. Loodan veel arvamusi saada ja tänan Teid :)

Tänan vastuste eest. Tegu on mehe enda firmaga, seega on võimalus kasutada krediitkaarti. Loodan küll, et reis seepärast ära ei jää. Kuidas see maksevõimalikkuse tõestamine piiril käib? Mõlemal on olemas deebetkaart(Swedbank) mis pole kunagi miinuses olnud. Samuti pole laene vms ja omame ise kinnisvara(kuigi see vist maksevõimalikust ei tõesta :)) Autot polegi vaja rentida, kuna soovimegi vaid linnas sees olla, mingit luksreisi ei plaanigi, aga ära tahaks ikka käia :)

USA reis ja Esta eest maksmine

Tere! Sooviksime abikaasaga minna 2nädalaks New Yorki. Vaatamisväärsusi vaatama ja nn ammu saamata pulmareis oleks :) Eestis on meil laps ja kinnisvara, seega eesmärk on tõesti reis :) Igaljuhul reis toimuks suvel, aga Estat sooviks juba varem taotleda. Probleem on selles, et mina ei tööta ja mul pole sissetulekut ega krediitkaarti. Abikaasa töötab ja tal on firma krediitkaart. Isiklikku pole kummalgi. Aga lugedes Esta taotluse kohta, siis selle peab ju maksma krediitkaardiga. Kas saab kasutada ka firma krediitkaarti? Või peab see olema 100% inimese enda oma? Inglise keelt oskame, mingid rikkurid küll pole kuid olemas piisav raha reisiks. Kas peaks siis pöörduma reisikorraldaja poole? Muidu mõtlesin reisi ise kokku panna. Palun kogemusi ja nõu nii Esta kui New York reisi kohta.
Tänan juba ette :)