Jutu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Seda neti lehekülge olen juba uurinud ja häid ideid saanud. Momendil huvitab just ööbimise asukoht ja sealt liikumise mugavus... Äkki oskab keegi veel nõu anda!

Muidugi oleks hea, kui teaksid, kuhu piirkonda plaanite minna. Me ise oleme juba paar aastat teinud nii, et lennanud kas Milaanosse või Roomasse, sealt auto rentinud ja välja valitud piirkonda sõitnud. Majutuse oleme tavaliselt ise kodus välja otsinud ja ära broneerinud. Arvestades seda, et august on Itaalias puhkuste kuu, siis oleks vist mõttekas eeltöö ära teha. Meie ei ole hotellised ööbinud, oleme otsinud meelepärase B&B või agriturismo.
Väga lahe koht on nt. Garda järve piirkond. Meie ööbisime seal läheduses olevas B&B Platani Resort-is. Omanik oli väga hingega asja kallal, vt. http://resort.ai-platani.com/. Vinge koht - romantiline, ilus...
Aga majutusi saad otsida nt. www.agriturismo.it lehelt. Meie oleme endale sobiva välja valinud ja omanikuga ise ühendust võtnud. Kõik on sujunud siiani hästi, vaatamata sellele, et nad ise alati kõige paremini inglise keelt ei valda. Edu - Itaalia on lahe!

Ups, ei teagi, miks ma Emilia Romagna kirjutasin... mõtlesin ikka Lazio piirkonda tegelikult! Millegi pärast hakkab mulle mõte sellest lõuna poolsemast alast järjest rohkem meeldima.

Meil ka idee sügisel perega (3 last) Põhja-Itaalia reis ettevõtta. Momendil ongi meil plaan lennikuga kohale lennata ning siis seal auto rentida. Kuna enne ei ole lastega käinud, siis tekitab pigem muret ööbimine. Varem oleme ööbinud kodumajutustes ja selle eelnevalt ära bronninud (mõni soovib sümboolset ettemaksu, mõni mitte...), nüüd aga ei teagi, kuidas kolme lapsega toimetada - kas otsida mõni B&B, kus me viiekesi soodsalt ööbida saame või hoopis villa rentida (selle miinuseks on vist laupäevast-laupäevani rentimine, samas ei ole me kindlad, et (soodsad)lennuajad sellega klapivad). Aga leian, et mõistlik oleks ühes kohas peatuda ja siis sealt väljasõite teha. Lastega palju ei jõuakski ja nende soovidega tuleks ka arvestada ehk peab plaani võtma Gardalandi, mõne loomaaia vms. Ja muidugi palju jäätist ;)