Mari88

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänan Veigo. Läbi Moskva saaks tõesti jaanuari alguses odavamalt, aga see pikk ooteaeg on üks tõsine mõtlemiskoht.

Tänan kommenteerimast. Täitsa usun, et nii see ongi. Kahjuks pole talvise reisi kuupäevadega võimalik väga mängida. Ilmselt ei muudaks uue aasta esimestel päevadel väljumine ka suurt midagi. Hetkel on kõik hinnad tuhande euro ümber. Variant on sellisel juhul kas loota ja oodata mesimagusat pakkumist või valida uus soodsam sihtkoht, aga ega aastavahetus on tõenäoliselt üle maailma kallis aeg reisimiseks.

Tere. Oleksin huvitatud lennumarsruudist, lennufirmadest ja hindadest :) Tahaks aastavahetuseks minna.

Punkel: tegemist on reisiga, mil tahaks nautida mõnusat päikselist ilma (mitte väga kuuma), kultuuri ja kaunist loodust. Kindlasti tahaks mingi (väiksema) osa puhkusest nautida ka rannamõnusid. Kindlasti sooviks vältida suuri turistihorde.

Tere

Kas augustis oleks mõistlik eelistada Balit mõnele Lõuna-Euroopa sihtkohale? Ja kuidas on kõige mõistlikum võtta lennupiletid: kas ise otsides (kui jah, siis milliseid marsruute olete kasutanud) või läbi mõne büroo?

Esimest korda n-ö oksjonil osaleda sellistel lehtedel tundub kuidagi hirmutav. Eks ma pean ennast siis nippidega ilusti kurssi viima. Praegu olen aru saanud, et kui tahta heasse piirkonda nt 4* hotelli, aga esimene pakkumine on nt tagasi lükatud, siis uut pakkumist tehes, tuleks lisada piirkondi ning seejuures peab kindel olema, et antud piirkonnas on ainult madalama tärniarvuga hotelle pakkuda. Siinset foorumit lugedes, tundub, et ikkagi üsna paljud eestlased on Priceline kasutanud ja seda edukalt. Kui kellelgi on veel värskeid kogemusi Priceline või Hotwire-ga NYC hotellide broneerimisel, siis on info igati teretulnud.

Tänan vastamast. Uurin jah vanu foorumeid. Infot on tõesti palju aga enamus ka mitme aasta tagused postitused. Vaatasin ka priceline kodulehte, aga see jäi kuidagi arusaamatuks. Kui õigesti aru sain, siis otsingusüsteem näitab hinnaklassi, selles hinnaklassis pakutavaid hotelle ja siis üldisi tingimusi aga hotelli, kus reaalselt ööbima hakkaksime, seda näitab alles pärast broneeringu kinnitust. Või olen ma valesti aru saanud?

Saime piletid KLM-ga 479 eurot. Seega vedas :) Nüüd on aga vaja hotell leida. Vaatasin pakkumisi lehelt booking.com. Selle järgi tundub, et Upper East Side-s ja ka Lower East Side-s on üsna kallid hinnad. Kas keegi oskab soovitada kaugemalasuvaid piirkondi, kus oleks hea hotelli hinna ja kvaliteedi suhe (midagi väga luksuslikku ei otsi) ning ka hea ühendust NY City-ga.

Skyzer: Üritasin kõigi Matrixi otsinguga tulnud lennufirmade kodukalt sama marsruudi lende leida, kuid lennuajad ei klappinud sealsetega ja hind oli tunduvalt kallim. Sellepärast uurisingi, kas kellelgi on kogemusi Matrixi poolt pakutava hinna leidmisega läbi lennufirmade või reisibüroode.

Ma otsingutuhinas ei pannudki seda tähele, et selle lehe kaudu ei saagi broneerida. Aga on kellelgi kogemusi matrixist leitud piletide broneerimisega lennufirmade või reisibüroode kaudu ning kas on siis sama hind välja tulnud?

Kevadel New Yorki!

Plaan on minna New Yorki kevadel, täpsemalt 3 nädalaks. Hetkel leidsin kõige odavama lennu http://matrix.itasoftware.com vahendusel 547 eurot inimene läbi Londoni. Nii minnes kui ka tulles oleks kolm lendu, mis on võib-olla natuke tüütu, kuid lendude vahelised ooteajad ei ole pikad. Ja ka minul on nüüd sama dilemma, mis siin foorumis paljud juba maininud on: kas osta piletid ära või mitte. Kõik muud lehed, nt skyscanner, sky24, momondo, mobissimo jms on läbi vaadatud, ükski odavamalt ei pakkunud. Krooniagsetes postitustes on mainitud New Yorki edasi-tagasi pileteid c. 5000 krooni eest, kuid hetkel eurodes samasse hinnklassi jäävaid pileteid leida tundub utoopia.

Minnes ületaks ookeani American Airlines'iga, kuid siinset foorumit lugedes, leidsin nii mõnegi postituse, mis AA-d laitis. Kas olukord on tõesti nii hull või häirib AA teenindus vaid väga nõudlikke lendajaid?

Teine küsimus on lehe http://matrix.itasoftware.com kohta, on see usaldusväärne?

New Yorkist oleks plaan edasi liikuda alla Florida kanti. Seega, millist lennufirmat siselendudel eelistada. Ilmselt siselendude puhul kõrgklassi teenindust taga ei aja, tähtsam oleks siiski odav hind, kuna lennud on ju lühikesed.

Kõik kogemused ja soovitused oodatud!