trip-krainetrip-ukraine-dark

Boca Juniors

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tasuks vaadata suuremat villat kogu seltskonna peale. Saab ehk ca 40 euroga per öö per inimene hakkama. Majutust kindlasti mitte Papeetesse (kuhu lennuk läheb) vaadata, seal pole miskit teha ega vaadata. Pigem siis mujale Tahiti saarele või siis Moorea saarele, mida isiklikult soovitaksin. Sinna pääseb Papeetelt laevaga (üheotsa hind kui õieti mäletan oli 15 euro kanti). Elu-olu paratamatult kallis ja säästureisi sellest väga teha ei anna. Eeldusel, et ennast ikka puhkuse ajal hästi tunda. Edu!

Cape Townis ja ümbruses läheb selle ajaga parajalt rabelemiseks. Stellenbosch ja Cape Peninsula võtab mõlemad sisuliselt päeva ära. Kui soov Table Mountaini otsa jalgsi ronida, siis see võtab 2,5 tundi aega. Lähedal asuvad Camps Bay ja Hout Bay on päevaseks hängimiseks head kohad. Pidu toimub ainult downtownis Long streeti peal :) Knysnas ja Port Elizabethis endis 3 päeva suurt midagi teha pole. Knysna lähedal võib matkamiseks soovitada Tsitsikamma rahvusparki ja ... Bloukransi sillalt 216 meetri kõrguselt benjihüpet. elamus on garanteeritud. Port Elizabethi juures on mitmeid häid parke, kus safaritripil käia.

Tervitused Argentiinast. Olukord riigis on tavapäraselt rahulik, inimesed toimetavad, bussid sõidavad ja lennukid lendavad. Ei midagi eriskummalist, mille pärast muret tundma peaks. Rahaga on nii, et riiklikud valuutaregulatsioonid on pannud musta turu õitsema. Soovitan kaasa võtta dollareid, neid saab Buenos Aireses (eelkõige Florida tänav) kauplemise peale vahetada kursiga 8 peesot ühe dollari eest. 7,5 peesot peaks igal juhul kätte saama. Mujal linnades nii head kurssi ei saa. Euro kurss on mustal turul põhimõtteliselt sama, mis dollari oma. Ametlik euro vahetuskurss on 6,8. Kaardimakseid põhimõtteliselt ei taheta, va supemarketid ja turistipoed. Buenos Aireses võib veel kaardimaksetega hakkama saada, mujal linnades on raskem (kaardiga makstes võivad hinnad kõrgemad olla). Sularaha maksab! Ruta 40 toimib kogu oma 5300 kilomeetri ulatuses.