trip-krainetrip-ukraine-dark

kirju koer

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Zanzibaril käidud veebruar-märts ja lennud Turkishiga Istanbul-DAR ja Arusha-Zanzibar ning keegi mingeid vaktsineerimispasse näha ei tahtnud.

Saabusime koos mehega Tansaania reisilt paar päeva tagasi ja kasutasime sellist kohalikku odavlennu firmat nagu Fastjet (fastjet com). Tripadvisori kommentaaride põhjal umbes aasta vana firma ja 2013 alguses oli küll hirmsaid kommentaare palju aga 2013 sügiseks olid kommentaarid juba paljulubavad. Riskisime bronnida kuskil 2013 okt. internetis lennud veebruariks Dar-Kilimanjaro (50$ üks pilet)ja märtsiks Kilimanjaro-Zanzibar (70$). Viimane tühistati paar kuud enne lendu ,et "low season" ja raha tagastati arvele ilma igasuguse probleemita. Lend Dar-Kil sujus väga kenasti ja kindlasti kasutaks antud firmat veel.Kuna rohkem odavlennu firmasid meile vajalikel marsruutidel ei leidnud, pöördusime teisi lennu puhul oma valitud safari korraldaja poole ja saime lennu Precision airiga ( kahjuks hind 224$ ). Antud firmat olin ka varem internetist vaadanud ja hinnad olidki umbes sellised.

Ootaks siis ka tagasisidet Tansaania sfarite ( taseme ) ja hinna kohta. Meil mehega minek veebr. - märts kolmeks nädalaks ja võtan praegu erinevatelt firmadelt 7-päevaste safarite hindu. Aga loen ka infot Tripadvisorist ning ei julge väga hindu alla kaubelda, et mitte kõiki "nurki otseks lõigata". Kas keegi on ka Balloon Safari kunagi võtnud ja kas selle hinda tingida annab?

Tänud Veigole asja selgitamast, ei lähe siis sellele tunnisele riskile, on ka teisi võimalusi aga muidugi kallimaid ja ebamugavamaid.

Mõlemad on Turkishi lennud ja sama terminal ja samal piletil. Soov oleks lennata Roomast Tansaaniasse ja mõlemal suunal jääb see ümberistumise aeg tunni ja viie või kümne minuti piiresse. Kui miskipärast lennule ei jõua siis oleks jama järgmiste lendudega ( eriti tagasi tulles ) ja kõik ei ole enam samal piletil.Tallinna otsad siis juurde.

Aitäh, Marks66.Tänu sinule Union Traveli aegadest saime mehega ( Romaniga ) Malaisia pisiku ja Borneo vaimustuse ja nüüd sinna 3-mas kord tagasi. Seekord rohkem siis Sarawak ning rannapuhkus Tiomanil.

Kas Marks66 oskab kommenteerida Borneol Miri lennuväljal ümberistumise aega ( Kuching-Miri ja Miri-Mulu ) 40 minutit? Piletid juba olemas ja tegelikult seal ka 2 korda käidud juba aga viimane kord jäi aastasse 2010. Miskipärast mäletan, et lennuväli väike ja küll jõuab ( ainult käsipagasiga ) aga nüüd natuke muretsen!