betzi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

3 meeldimist
6 postitust
39 kommentaari
Viimased kommentaarid

Singapur oli nüüd naljana öeldud?

Aga Kariibide kruiisivariandid tuleksid kõnealla?

Suurepärane soovitus! Aitäh!

Suur tänu! Väga informatiivne ja kasulik postitus! Lisan veel juurde, et lähme juuni keskel ja 1,5a lapsega. Mis minu jaoks tähendab, et päris üksikut puutumata randa ei otsi, mulle oluline kiire arstiabi kättesaadavus ja restoranid-poed, et söök oleks olemas. Kas juuni keskel jäävad Sarande ja Himare liiga lärmakaks vms? Plaan ka Korfut külastada päevaks. Seega ma olen kahe vahel, kas rentida auto või siiski proovida bussiga see reis ette võtta. Ja endiselt, laps on alles 1,5. :)

Küsin veel viisade kohta. Et kui on kaks lendu. Tallinn-Abu Dhabi-Tallinn ja vahepeal Abu Dhabi-Muscat-Abu Dhabi, siis kas viisad tuleb kuidagi topelt osta?

Küsin veel, nagu ikka. Plaan veeta paar päeva Abu Dhabis ja siis lennata Muscati ja olla seal nädalakese. Et kuna on kaasas aastane laps ja praegu ei plaani turvatooli kaasa võtta, siis igasugune autorent jääb ära. Kas mingil muul mõistlikul viisil oleks põhjust Muscatist ka välja vaadata ja kuidas?

Kasutan ära postitust. Kas 1,5 nädalat jääks paljuks Muscatis?

Cape Verde (/ˌkeɪp ˈvɜːrd/) or Cabo Verde (/ˌkɑːboʊ ˈvɜːrdeɪ/, /ˌkæb-/) (Portuguese: Cabo Verde, pronounced [ˈkaβu ˈveɾðɨ]), officially the Republic of Cabo Verde,[9] (Wikipedia)

Oh ma nii rumal selle kandi riikide osas... pole käinud, ei tea... aga Omaan tundub väga põnev!

Iisraelis külm pole veebruaris?

Kas Omaan on hetkel turvaline?

Kas ka AÜE araablased lähevad Egiptusesse puhkama, see oli mu küsimus? Ja kui jah, siis miks?

Kõik araablased vast ei ela ikka. :D

Mina küll ei pahanda! Aga miks araablased Egiptuses puhkavad?

Suur tänu! Araabia poolsaar on alati huvitanud, aga kas pigem Dubai (vist väga kallis) või hoopis Abu Dhabi, Katar vms?

Sõitsime kevade alguses Tallinn-Helsinki-Dar Qatariga. Sealt edasi bussiga Arushasse. Arusha kandist paadiga Zanzibarile. Täiesti tehtav oli.

Mina rääkisin nendega hiljuti, kuna ostsin odava (Economy Class) pileti, siis tasuta nad ööbimist ei paku. Ühe inimese kohta küsisid 110 eurot. Kaheksa tunni eest ma ei tea, kas kasutan taolist teenust.

Kollapalaviku vaktsiini kohta veel. Vaktsineerija-tädi ütles täna, et ei ole vaja vaktsineerida, kuna saabume riiki otse Euroopast Araabia poolsaare kaudu. Mine sa võta kinni...

Kas Sina, Puhkaja, helistasid täna kella kahe paiku nakkushaiguste haiglasse ja lasid endale aja kinni panna? :D Ma olin end seal just vaktsineerimas Aafrikasse mineku jaoks ja kuulsin tädi juttu. :D

Suur tänu! Mina oleksin küll huvitatud teie reisikirjadest!

Aga mind huvitab 20.01-10.02 :D