betzi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi
1 meeldimist
3 postitust / 22 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Sõitsime kevade alguses Tallinn-Helsinki-Dar Qatariga. Sealt edasi bussiga Arushasse. Arusha kandist paadiga Zanzibarile. Täiesti tehtav oli.

Mina rääkisin nendega hiljuti, kuna ostsin odava (Economy Class) pileti, siis tasuta nad ööbimist ei paku. Ühe inimese kohta küsisid 110 eurot. Kaheksa tunni eest ma ei tea, kas kasutan taolist teenust.

Kollapalaviku vaktsiini kohta veel. Vaktsineerija-tädi ütles täna, et ei ole vaja vaktsineerida, kuna saabume riiki otse Euroopast Araabia poolsaare kaudu. Mine sa võta kinni...

Kas Sina, Puhkaja, helistasid täna kella kahe paiku nakkushaiguste haiglasse ja lasid endale aja kinni panna? :D Ma olin end seal just vaktsineerimas Aafrikasse mineku jaoks ja kuulsin tädi juttu. :D

Suur tänu! Mina oleksin küll huvitatud teie reisikirjadest!

Aga mind huvitab 20.01-10.02 :D

Kas lõunas pole mitte vihmaperiood?

Suur tänu! Pigem jah vaataks mõne pisema safari poole, me pole kuigi huvitatud tavalistest turistikatest. Sama on ka Zanzibariga, püüaks leida vähem ületahvastatud nurgataguseid.

Üks küsimus on veel: kas seljakott või on ka kohvriga võimalik ringi liikuda? Transpordi vahendiks on peamiselt buss/rong.

Suur tänu teile! Eks selles ongi asi, et ega me just erilised loomavaatlejad ei ole, pigem räägiks kohalikega juttu jne. Aga kui juba Tansaanias, siis kasvõi 1 päev safarit peaks olema "kohustuslik"?

Plaanime ka Lõuna-Ameerikasse reisida. Plaan on lennata Buenos Airesesse ja sealt edasi Uruguay, Paraguay, (Boliivia?), Tšiili ja tagasi Argentiinasse. Kas kuu aja jooksul jõuab sellise teekonna läbi teha? Kas keegi oskab öelda, palju läheks transport umbes maksma (sõidaks busside ja rongidega)?

Unawatuna oli väga tore! Käisime kaks aastat tagasi, novembris. Suurepärane reisisihtkoht!

Omalt poolt, teema algatajana, võin öelda, et Tai polegi nii odav, kui lootsime. Aga nüüd oleme siin ja midagi pole muuta ega nuriseda. Ilm on fantastiline ja inimesed toredad. Kõik toimib, kenasti saab rongi ja katamaraaniga saarelt saarele. Eelarve on lõhki juba kaks päeva. Kukkusime rolleriga Koh Tao tippu vallutades. Ravikulud on reaalsed, rolleri eest aga maksime kolmandiku reisi eelarvest. Aga ise lollid, süüdistada ei saa Taid kohe üldse mitte. :)

Ei arvagi, et keeld on, küsimus oli, et kui võimalik on kohvritega seal ringi liikuda. Maailmas on palju kohti, kus lihtsalt puht füüsiliselt on pea võimatu kohvritega liigelda.

Küsin veel, kas kohvritega on võimalik Tais rongide ja laevadega reisida, või peaks seljakott olema?

Tänan südamest info eest! Ja tõesti, kus see Naksitralli restoran on ikkagi? :

Laristaja ei ole. Soov on minna öörongiga Bangkokist Koh Taole, sealt Koh Phanganile ja siis tagasi Bangkokki ja koju. Sukelduja ei ole ja massaaži ei taha. Lihtsalt päikest ja natuke süüa ja juua. Olen elanud 2 kuud Yap'i saarel ning sõitnud 2 nädalat mööda Mikroneesia väikesaari cargolaevaga, kus oli nii surnukehi, loomi, linde kui ka poolpaljaid kohalikke, kes magavad sust 1cm kaugusel - 50kesi ühel kõval põrandal. Seega jah, 5-tärni hotelle ei otsi. Muidugi oleks tore kui saartel roller oleks. Huvitav palju rent maksta võiks?

Tulime ise just neti teel vormistatud viisaga Sri Lankale eile, keegi midagi ei kontrollinud, ei viisat, aadressi ega raha olemasolu... Nad vast oma süsteemist näevad, et viisa olemas ja ega muu ei huvitagi.

Kas keegi oskaks anda nõu, kuidas jõuda Tangallast Kandysse ühe päevaga (peatudes hetkeks ka Nuwara Eliyas)?

Suur tänu!