Caligula74

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

19 meeldimist
0 postitust
33 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen alates 2016 kuni 2018 oktoober autoga Ukrainas käinud 5 korda.3 korda läbi Pol/Ukr ja 2 korda Pol/Svk. Miinimum aeg ületusel oli 3 tundi ja max 9 tundi (2018 okt). See EU ja kohalike järjekord ei pea paika sest ukrainlased seisavad selles järjekorras kus lühem saba. Ma pole kordagi näinud, et kedagi neist oleks tagasi saadetud nn. ukrainlaste järjekorda. Tolli dekl. pole ma peale sõiduki esimest sisenemist enam teinud. Kuu pärast lähen uuesti eks siis näis mis uut. Kuigi ei usu, et seal midagi uut ses suhtes on.

Sõltub lennufirmast millega lendate. Sinna tuleb ka helistada. Kellegi isiklik kogemus ei kipu teise inimese puhul kehtima. Lätlased tahtsid mult sellist raha mis paki toomise mõttetuks muutis.

To Buldooza Pole seal mingeid otselende Moskva ja Kiievi vahel.

Kui pileteid ostate siis ostke otse RZD kodulehelt. Nii Eesti kui muud vahendajad teevad seda suure vaheltkasuga.

Isiklikult ei väsi kordamast, et minge üksi. Kogemus hoopis ehedam ja vähem tômblemist. Mingit turvariski seal pole ka naistele ja neidudele. Inimesed nii rajal kui raja kôrval abivalmid ning probleemiks pole ka keele mitte tundmine.

Kui etteantud reegleid järjepidevusega rikkuda siis saab ka kannatus ükskord otsa. Need käsipagasi môôtmiskampaaniad on pigem harvad nähtused ja môeldud "ôhupuhastamseks").

Ma olen hetkel perega Pulas, mis asub Istrias. Tulin läbi Warsava-Krakov-Ostrava-Viin-Lubljana-Porec. Warsavi ja Krakovi vahel kiirteele linnast môni päev tagasi ei saanud. Liikusime mööda kôrvalisi teid.

Sôltub palju oled vôimeline kôndima korraga ja mis kiirusel. Oma kogemusest tean, et 30-35 km päevas läbida pole väga raske. Telkimisega on nii, et see on keelatud tegevus ilma maavaldaja loata. Kuigi sellest on ka üleastujaid on siiski see minu arvates suhteliselt môtetu tegevus. Alberqued pole kallid ja ka pesemis vôimalus jne.

viimase reegli järgi peab registreerima alles siis kui oled kohapeale rohkem kui 7 tööpäeva. Mis annab kohe lisa 2 päeva juurde näd.vah. arvelt.

Mõtetu pea mitte millestki üles puhutud probleem. Selle Usa proua kohta pasundasid pea kõik caminoga seotud foorumid juba aprilli lõpp/mai algus. Mis temaga juhtus pole teada. Ülejäänu on tondi otsimine ja paanika levitamine naiste seas. Samamoodi võks kõik Euroopa suurlinnad ohtlikuks kuulutada sest seal pidevalt keegi kaob ja satub mingit sorti rünnaku alla...

Käes siis kevad ja erinevalt ennustustest rubla vastlasõitudeks on rubla kurss oma positsiooni järkjärgult tagasi võtmas. Dollar= 52 rubla Euro= 57 rubla

Kahju, et detsembris pileteid ära ei ostnud.

Kordan üle juba varasemalt öeldut, et Santiago palverändurite teel pole vaja mingit giidi ega eraldi teejuhti. Seda "teenust" pakuvad sulle kaasrändurid heameelega. Ärge raisake raha.

Maikuus on ohtralt kohti kus pole rahvast ja on ka tasuta. Rahvas tekib siis kui läheb lahti ujumis hooaeg, nagu kõikjal vist? Niisiis RMK poolt loodud grillimiskohad koos varikatustega. Suunaga lõunast põhja - Raadna-Kauksi-Uusküla-Remniku(hotell Suvi vastas).

Mina elasin Eestist eemal 7 aastat. Lahkusin kunagi sest probleem oli minus endas mitte rahvas ja riigis. Samamoodi tulin tagasi sest tundsin, et kuulun Eestisse. Kodumaa igatsus ja eriti just lapsepõlve kodukoha tõmme ei andnud mulle muud arvamust tunda kui, et tahan kodu. Ma olen nüüd tõeliselt õnnelik. Teema algatajal soovitan minna ja ise avastada kuhu ta kuulub.Samas jää austavaks kodumaa suhtes. Siin on meie esivanemate põrmud ja nende eluvaev mida nad meile on jätnud koos hea ja halvaga, kuid just meile.

Tänase kuupäevase 25.12.2014 seisuga

1 USD – 52,6 RUB 1 EUR – 64.3 RUB

Võib vaid ette kujutada kui palju osad spekulandid teenisid või kaotasid LOL

Korrekteerime siis teie andmeid. Hinnad on nüüd teataval määral püsima jäänud

22.12.2014 1 USD - 58.7500 RUB 1 EUR - 72.4700 RUB

To Margus66 Dollar ei ulatunud kordagi 100 rublani vaid euro.

Rahvas miks te maja/korteri rentimist ei kasuta?

Mine parem omapead. Saad tunduvalt odavamalt.

Isiklikule kogemusele tuginedes soovitan mai teist poolt. See aasta suundun rajale ise juuli alguses.