Andrao

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Me ilmselt rändame Sabangist laevaga otse El Nidosse edasi, aga siis on pilt selge, kuidas Sabangi kohale pääseb. Veelkord suur tänu! :)

Saingi vastuse eelpool viidatud reisibüroost, et tuur on neil selleks päevaks bookitud ja ootejärjekord ei ole võimalik, seega on iseseisva tuuri info täpselt see, mida vaja. Suur tänu TFR!
Küsimus aga veel, et kuidas on kõige mõistlikum ise Sabangi kohale sõita?

Ma leidsin nüüd väikese otsimise peale ka turismifirma lehe, kes neid tuure korraldab ja kus saab online broneerida (ise küsin - ise vastan :) ): http://www.gopalawan.travel/Underground_River_Tour Praeguse seisuga on 9.märtsini bookitud, aga ehk midagi vabaneb. Teistele seega õpetuseks, et broneerige see tuur vähemalt kolm nädalat ette, kui on sinnakanti asja!

Sel juhul võib ehk isegi lootust olla, kui seda kuidagi Eestist koheselt broneerida saaks...aga kuidas?

Tere! Küsimus Palawanil Sabangi maa-aluse jõe külastuse kohta. Jõuame kahekesi Puerto Princesasse 3.märtsi õhtul ja tahaks kohe 4.märtsil seda jõge uudistama minna. Loen aga siit ja ka rahvusvahelistest foorumitest, et see tripp tuleb väga pikalt ette broneerida. Kui pikalt umbes ja kuidas seda broneeringut Eestist teha saab? Kas praegu on selleks juba liiga hilja?