rexel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

9 meeldimist
1 postitust
26 kommentaari
Viimased kommentaarid

Läbi Bergamo oluliselt odavam kui Stanstedi

Novembris leiab Momondost  Ryanairiga:

Tallinn-Bergamo 9,90€

Bergamo- Tenerife South 24,99€

Kui odav siis peab veel olema :)

Miinuseks muidugi öö lennujaamas.

@dante

Suurimad tänud SWED/SEB kujundliku võrdluse eest.

Tõepoolest jäi see postitus eelmine kord nägemata.

Joosepx  jutuga täiesti nõus.Samas väga head ja väikese raskusastmega Trzy Korony mäe matkarajad. Jõukohased kõigile ja mitmed erinevad. Soovi korral terve päev sisustatud.Endal proovitud ja meeldisid.Nii mägede kui jõe puhul on parim võtta ööbimine Sromowce Nizne.

Kui "lähedal asuvad koopad" on Postonja siis käi kõrvalasuvas Predjama lossis ka ära. Saab osta ühise pileti.Lisaks kiire ring Ljubljanas ja ongi päev väga tihedalt sisustatud.

Augustowist  Varssavi peale kõige kiirem ja mugavam läbi Bylastoki.Lomza tee oli okt.2018 kohutav.

Palju on räägitud Worldnomadist.Isiklik kogemus puudub.Endal Swedi kuldkaardi kindlustus kuid õnneks ei olesiiani vaja läinud.

Termides ongi maa seest tulev soe mineraalvesi. Vee keemiline koostis on enamustel kodulehel olemas. "Noortele pensionäridele" soovitaks rahulikku Szaflaryt,  Goracy Potoki kõrval, seal puuduvad atraktsioonid ja seepärast lapsi vähem.Kui atraktsioone siis Termalpark Chocholowsky või juba eelpool nimetatud Tatralandia.  Kui soov saunasid ka kasutada on soodsam võtta üldpilet.Mõnusa väikse matka saad Morskie OKO juurde, kohale saad oma autoga, väike mägitee mõnus sõita, parkimine 25zl. päev.Kui oled kõvem tegija võta Giewont ette. 

SOS tarvetest tuli meelde päikesekreem. Osta siit kaasa.Suitsud on seal odavamad.Midagi siin ei vahetanud- kohapeal eurod naelteks, ära väga nurgataga vaheta, mine pangakontorisse või vaheta hotellis.Väikeseid kupüüre hoia eraldi taskus neid vaja jootrahaks.Sa ei usu isegi kui vähe erinevaid riided vaja läheb, seal on kuiv kliima.Ja nii kui juba eelpool öeldud - hügieen ja võta asju rahulikult.See on Egiptus. 

to soloist

seleta palun lähemalt. Tähendab kui reisin oma autoga aga ööbimiste eest maksan Swedi Goldiga siis probleemde korral (haigestumine, probleem sõiduvahendi või ööbimisega) kindlustus ei kehti ? Sain ikka õieti aru ???

Soovitan proovida margiesindust. "Töökodadest" Lõuna-Euroopas vaevalt abi saad, kui probleem veidi keerulisem. Esindusi võid otsida siit: https://www.ford.com/dealerships/

Tänud ademox Lahe lugemine...

Tänud toreda reisikirja eest :)

to: raitvli

oot-oot mitmekesi te siis olete, et 50€ öö. Ehmatate küsija ära niimoodi. mis see hind inimese kohta tuleb?

Ja ilusat puhkust Teile :)

Kui on endal vaba valik kas august või oktoober soovitan oktoobrit. August on puhkuste kuu ja rahaline vahe on kuni 25% kindlasti. Oktoober on meie mõistes veel soe vaatamiseks ja puhkamiseks, ainult ujumine on vedamise värk. Varastamisega on jah tõesti nii nagu on.

Pai maailmaavastaja. Ei ole kade ju :)) Meie tahame ka blogilinki

Kui on mõned head söögikohad ja normaalne rand siis olen potentsiaalne klient. Väga suured rahvamassid enam ei tõmba, ennem hindan vaikust ja rahu. Lastehoiu kohta jätan arvamuse avaldamata, sest suured juba ja reisime nüüd kahekesi.

Võiksite kaaluda reisi jagamist. Tallinn-Varssavi-Hamburg-Amsterdam-Kopenhaagen-Stokholm-Tallin oleks kahe nädalaga täitsa läbitav ja aega jääb ringi ka vaadata. Võib-olla teine pool järgmine aasta ja veidi pikem aeg-näiteks kolm nädalat. Terve sinu kirjeldatatud maršuut kahe nädalaga ei tundu reaalne. Lisa juurde vaatamisväärsustega tutvumine, söögipausid, mõni ummik teel ja vaata kilomeetreid, kui suur peaks sinu keskmine kiirus teel olema. Reisisellid on muidugi erinevad aga endale meeldib rohkem selline kulgemise variant, kus on aega vahel lihtsalt pingil istuda ja kuhugi kiirustamata õlut juua.

Margus 66-l lihtsalt vedas. Juuli keskel Lätis käies peatati peale Salacgrivat teeäärses parklas (mitte piiril) kõik välismaise numbrimärgiga autod ja kontrolliti. Ja küsiti ainult kahte asja- reisidokumenti ja kindlustuse rohelist kaarti. Kontrollijaks oli politsei koos immigratsiooniametiga. Välismaale minnes võtke dokumendid ikka kaasa, igakord ei pruugi vedada ja reis saab rikutud.

Sul on täiesti õigus evecas. Nädalaga Horvaatiasse ei jõua. Põhja-Poola on nädalaseks reisiks täiesti paras ja suur osa põhja-Poola vaatamisväärsustest on eelnevates kommentaarides kirjas. Rannapuhkuse saate omal valikul. Alates Gdanskist on mereäär valikuid täis.

Tänud kõigile vastajatele. Proovin ära erabi poolt soovitatud marsuudi

to Kaddi Kui tenerifeinfo vaadatud siis ongi sul koht kuskohast ekskursioone kannatab võtta.