helxworld

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud,kindlasti külastame seda parki :)

Lapsed on 5 ja 10 aastansed. Vaatasime Bergamosse,kuna lennuk jõuab suht hilja ja ei viitsi seigelda lastega hilisõhtul :) Oleme kokku 5 ööd aga soov oleks käia suuremates linnades.

Tulin just Leibzigist ja Cottbussist.Olin kokku ühes hotellis 1 öö ja teises linnas 2 ööd.Meeletult mugavad ja mõnusad toad.Sain ka tasuta võimaluse.Ainuke asi mille eest tasusin oli parkimine ja kuna vaja oli interneti siis pidin ka selle eraldi võtma (kallis ja aeglane).
Muidu jäin väga rahule ja passi meilt ei küsitud,vaid ID kaardist ja seletusest, et Eesti on kaugemal kui 1000 km piisas neile täiesti :D
Soovitan kasutada võimalust.

Tere

Käisin perega 07.05-14.05.13 Kemeri väikses linnaosas Beldibis.Väga ilus ja huvitav mägine maa.Soovitan võtta kaasa rahaühikuteks dollareid,sest kuna enamus kauplemine on selles rahas.Meie võtsime väga huvitavad ekskursioonid ja kohaliku reisikorraldaja käest Ginza Travel (soovitan).Käisime dziibi safaril mägedes (väga kift ja extreemne) siis käisime Mira-Kekova (ka hea adrenaliini laks,kuna sõit on kaljude vahel ja pärast sõit merel ja hiljem amfi teater)soovitan väga,siis käisime veel Türgi õhtul (hästi põnev,huvitavad tantsud jne) ning veel võtsime ka Türgi sauna mis oli ka omaette kogemus.
Soovitan väga neid ekskursioone.Olime perega (mina,minu mees ja laps 8 a. ja kõikki asju saime koos teha).
Soovitan Türgis kindlasti kaubelda,sest hindasi neil asjadel väljas ei ole ja neile lausa meeldib kui kaupled.
Kahjuks ei vedanud meil hotelliga Larissa Garden (4 tärni),kuna väga ülerahvastatud ja sööki vähe,ei jätkunud klientidele ja oli väga väga tagasihoidlik ning ei osanud isegi töötajad ingliskeelt,(seal saab hakkama kõige paremini vene keeles).
Soovitan Türgis võtta alati 5 * hotell.
Seekord ka ei vedanud ilmaga,kuna päikest polnud aga ilm iseenesest soe.Sadu oli seitsmest päevast 4 päeva :S
Ise kindlasti lähen tagasi aga mitte enam Kemerisse vaid Istanbuli (seda soovitasid ka kohalikud giidid).Autot rentida ei soovita, sest liiklus on seal väga omapärane ja meile kui Eurooplasele isegi nats ohtlik,aga loomulikult see iga inimese enda valida..
Loodan, et on kellegil abi minu reisi muljetest ning sain abiks olla kellegi reisi valikus :D
Soovitan

Kemeri reis Larissa Garden hotelliga

Kas kellegil oleks infot jagada Türgis Kemeris Larissa Garden hotelliga?
Minek on mai alguses koos perega(laps 8 aastane).
Mis kohti soovitate?