dzungle

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

tänud arvamuste eest, jään siis "kala" peale lootma ning et ta mu arvet siis topelt ei debiteeri ja proovin uuesti osta. Peale kinnitust tõesti ei meenu, et oleks saanud bronni numbri või veateate, ei saanud kumbagi... anomaalia või nali..

Tere Jaanika, arvelt ei ole raha broneeritud ja mingit infi mul ei ole, kuigi omaarust tegin kõik õieti ja süsteem kinnitas ka, et see maksmine toimuks. kas toimus, kes seda teab...

ehk keegi teab kaasa rääkida - ostsin justkui Ryanairi kodukalt lennu, täitsin kõik väljad, sisestasin küsitud andmed, kaardinumbrid, näitas hinda, kinnitasin, kõik justkui ok, aga nüüd on vaikus, ei ole arvelt raha broneeritud, ei ole emailile kinnitust tulnud, ei näita manage bookingus midagi, kui sisestan option 3, kuna reservation numbrit ei tea, siis vastus on - We are unable to locate the itinerary. The details you entered in order to retrieve your reservation did not match those on record. Please verify the information is correct and try again.
olen mitu korda proovinud, ei midagi. oskab keegi nõu anda...

Tere Freewalker jt..
Otsin kontakt isikut Myanmaris, kas taksojuhti vms, kes valdaks ingliskeelt ja aitaks vajadusel transpordi jms korraldamisel..
Freewalker, kas saaksid pakutud taksojuhi kontaktid saata...
Plaan minna novembris umbes 10ks päevaks, reisida ringi, näha võimalikult ehedat elu ja ööbida lihtsates kohtades..
Thanks