lili00

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

nt see korter http://www.tripadvisor.co.uk/VacationRentalReview-g186338-d2512453-View_of_Olympic_Stadium-London_England.html

Siin on ju pakkumine, mitte foorum. Ma tahakski teada, et kas keegi on sealkaudu broneerinud endale midagi ja on ka vastatud või kuidas ma saan inimese kätte, kelle korterit ma tahan üürida.

no seal on ju pakkumised ja hinnad ja saadavus ja siis on koht, et võta ühendust või send inquiry. Olen saatnud, siis peaks ju jõudma kohale kiri. Ühtegi linki mingile teisele lehele ma ei näe. Otsisin ka google kaudu rentija nime järgi, aga ei midagi, annan ka ainult TA lehed.

Aga kas on mõtekas üldse võtta kesklinna ümbrusesse, kui seal vahemaad nii suured, et jalgsi üldse ei käi. Siis võiks ehk ka kuskil äärealadel odavamas hotellis peatuda ja selle kesklinnas olemise raha ühistranspordile kulutada. Või kui paljud teist seal kesklinnas jalgsi tuuritavad, poodides ja vaatamisväärsusi otsimas...

Mis piirkonda valida ööbimiseks lühipuhkusel Londonis?

Plaan minna aprilli kuus neljaks ööks Londonisse. Eesmärgiks ostureis ja niisama ringi vaadata. Olen vaadanud http://www.housetrip.com/ hindu ja sealt saaks väga häid pakkumisi, samas tekib küsimusi mõne majutuse kohta, et kas seal on ainult tuba pakutud majas või terve korter jne. Teine asi on see, et lähme Ryanairiga ja kuna Londoni kesklinn ise on juba nii suur, siis ei oska küll valida, kus kandis see parim ööbida oleks, mis piirkondi valida või mida jälgida. Kõik majutusue kohad panevad oma iseloomustusse, et parim asukoht ja lähim metroo jne. Teine koht, kust ka vaatasin hindu http://www.homelidays.co.uk/, selle lehe leidsin siitsamast, aga mna seal küll ühtki head hinda ei leia. Isegi hotelle saaks juba selle raha eest lehelt http://www.travelstay.com/…n_Hotels.htm.

Kes on käinud ja majutanud ennast mõnes soodsas hotellis või kodumajutuses, mis ei asu kaugel kesklinnast ja julgeb soovitada, oleksin väga tänulik. Ja kõik muud soovitused samuti on teretulnud. Kas ise süüa teha seal kodus või käia väljas söömas. Hetkel on lennukipiletid ostetud, just majutus veel jäänud osta.