maririin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Suur tänu teile, homme hommikul siis minek, tundub õnneks, et paanikaks pole põhjust, ilmselt neil süsteemis muutus tulnud sel aastal.

Kas keegi on sellel aastal teinud Sri Lanka E-viisa ETA lehel. Täitsin kuu alguses viisataotluse, ja jäin ootama, vastust e-posti ei tulnud ja paari päeva pärast kontrollisin ETA lehelt staatust ja se näitas, et ETA is approved, printisin selle välja aga seal ei ole piisavalt andmeid, mingi ruuduke ainult, kuhu on kirjutatud passi nr ja ETA is approved. Reis hakkab lähenema ja kerge paanika juba sees, saatsin sinna eraldi e-posti ja lisaks saatkonda Rootsis, aga kuskilt vastust ei tule. Nüüd ei tea, kas riskib sellise paberiga sinna piirile minna, või mis seisukohta võtta. Oleksin tänulik igasugusest infost.

Jõuame Sri Lankale lõuna paiku ja esimene hotell on Kandys. Mul oleks selline küsimus, kuidas oleks kõige kiirem ja parem lennujaamast Kandysse sõita? Kas Lennujaamas on nagu mujal Aasias selline süsteem, et ostad pileti ja siis pääsed selle piletiga taksosse, või peab taksojuhiga ise kokkuleppele jõudma? On kellelgi kogemust, kui palju maksab taksosõit Kandysse? Kuidas oleks see rongi variant, kas selleks peab lennujaamast Colombosse sõitma, et rongipeale saada? Ja siis veel, Kuidas Kandyst omakorda Unawatunasse kõige kiirem ja parem sõita oleks? Kui hommikul sõitma hakata, kas õhtuks ikka jõuab kohale? Oleksin väga tänulik soovituste eest. Kas keegi veel 6-19 märts Sri Lankal viibib?