trip-krainetrip-ukraine-dark

jv

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

2 meeldimist
12 postitust
28 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Viimasel kirjutajal on vägagi õigus, seal on mägised ja kitsad teed.

Isegi jala kaugemale mäest ülesse minna on vähem sportlikul inimesel tegu ja kui mõni toidukott või rannakott lisaks siis annam tatsata. 

Ja ma pole seal väga tavalisi turiste jalgratastel näinud, küll aga prohvirattureid piisavalt.

Tere!

Selles portaalis oli sama majutus booking.ee võrreldes poole odavam! Aga tehingut teha ei õnnestu? Mõtlesin küsida, kas on kellegil kogemust?

Olen nüüdseks aru saanud, et lähtepunkti Helsingi poole pealt muuta ei saa aga pakkus maandumiskohti Hispaanias nt. Murcia. Ongi nagu imelik, et minemise poole pealt ei lase muuta aga Hispania poolelt lubab. Aga vb. sellepärast, et riik on ikkagi sama.

Kas ei tasu isegi pileteid ümber vahetada?

Tere!

Ostetud piletid juuli alguseks Alicantesesse, eelmisel aastal Norwegiani kaudu, läbi Vanta lennujaama. Saadeti ka märtsis kiri, et võib tühistada aga arvasime, et juuliks ikka ehk läbi see viirus ja ei tühistanud. Nüüd kuulan iga päev uudiseid ja teeb ikka murelikuks, et ei tühistanud. Soome ei lase vist enne sügist tavakodanike riiki sissegi?  Ei teagi mida teha, kas jääda ikkagi ootama, et ehk läheb õnneks või on nad nõus piletid ringi vahetama aug-sept. Kuidas see vahetamine toimub(kui vahetavad) Kas see tehakse lisaraha eest? Või vahetavad selle sama summa eest, mis juba makstud ja samadel tingimustel( istekohad ja kohvrid seal hulgas, nagu meil on). Praegu vaatan, et piletid sinna aug-sept väga odavad, palju parema hinnaga kui ise ostsime. Vb.mläheb Norweegian hoopis vahepeal pankroti ja pole ei raha ega ka uusi pileteid? Väga keeruline olukord, tänu sellele, et reis algab Soomest. Ei tea ju ka Hispaania olukorda juuli alguses.

Tere!

Küsiks, kas on lootust veel, et tulevad sügiseks(oktoobriks) hes hinnaga lennupileteid(otselende)müüki. Praegu magasin Airbalticu omad maha. Soov minna just Larnaca poolele suurema grupiga?

jaanusmkas kolasid kõik parklad läbi, netis annab ühes parklas isegi 30 eur nädal?Jõuame ka öösel siis on ikka jama kui veel tunnikese parkimist pead otsima. Tänu selle parkimise jamale soovitaks kõigil ikkagi siis selliseid majutusi vaadata kus parkimine olemas.

Suured tänud kirjutajatel!!Reisime siiski nelja täiskasvanuga. Valisimegi peatuspaigaks Lloreti ja kahe ranna vahelisele alale ja küllaltki lähedale merele.Mures olen tõesti selle auto parkimisega,  kuna see majutus parkimist ei paku, siis on vist jama küll. Aga vb. tõesti saame siis mingi munitsipaalparkla lähedusse.

Küsiks ikkagi veel, et kui ei omata SEB ja Swedi kaarte(kuld-ja krediit) nende kindlustustega, missugune kindlustusfirma kindlalt tagaks sellised jätkulendude ette ja taha nihutamised. Kas on veel kellelgi teadmisi-kogemusi selles osas?

küsimus nendertaalile Kuidas ilm seal praegu ja kas vesi soe? Loodan, et toidu hinnad ka mõistlikud? Ei muretseks nõnda palju aga kaasas alla aasta imik ja selle vajadused suuremad, igasugust pudi-padi vaja juurde osta.

Ma ei ole väljaspool euroopat kunagi iseseisvalt reisinud, alati turismifirmadega. Seega ma ei saa aru, kas maandumisel on siis uuesti tollikontroll, ma pole seda enne täheldanud aga kuna see riik tundub väga turvatud olema siis neil äkki on. Või teab keegi täpsemalt rääkida kes käinud seal.

Küsimus alkoholi kaasaostmiseks Eilati. Lubatud norm kohvris juba olemas, kas siis Riiast käsipagasisse veel juurde osta saab? Või on maha tulles ka veel toll kus kõik ülearune ära võetakse?

Küsiks veel kivirik. Kas see küsitlemine viiakse iga turistiga läbi? See tundub üsna hirmutav. Kui vanemad jäävad keelega hätta kas siis oskaja kaaslane võib tõlkida? Kus neid lemiite uurida saab? Kas see käib iga kauba kohta mida ostad ja ainult kaasa viid? Siin foorumis just nagu räägitakse, et kaubad on suht kallid, võrreldes meie hindadega. Kuna reis aastavahetusel siis oskad sa ka öelda kas poes kõike piisavalt, et üks kena pidu ka ära pidada?

Tere! Olen ka käinud peaaegu kõik saared läbi(2 väiksemat käimata), Tenerifele lähen aga juba 6 korda, see lihtsalt on väga tore saar!!

Mul selline kogemus, et Riias oli väga korralik kontroll käsipagasile. Mõõdeti üle
need kohvrid,mis talle kahtlase mõõduna tundusid. Siis küsiti pardakaarti ja kui selgus, et see on käsipagasina kaasas, suunati ette lauda raha maksma( 50 eur) Kuigi kohver mahtus lindiga mõõtes mõõtudesse aga kuna rattad olid nii laiali, et ei mahtunud sellepärast mõõdu alusesse. Ei aidanud miski seletus ka! See oli Ryanair, teiste lennufirmadega pole nii ranget kontrolli olnud.

On selgunud, et saame piletiraha tagasi ja peame uued piletid ostma. Olen otsinud ja leidnud kaks lennufirmat mis lendavad täpselt ühel ja samal ajal Eindovenist välja ja saabuvad Tenerifele ka ühel ajal. Üks on Tui ja teine Transavia. Ma ei saa aru, kas see on võimalik, et see toimub ühel ajal? Ei teagi kumba kasuks otsustada, sest hind on peaaegu üks. Võib ju juhtuda, et võetakse jälle neist üks lennult maha, äkki? Lend toimub ju alles nov. selle ajaga võib muudatusi ette tulla vist veelgi.

Lisan, et me oleks pidanud edasi lendama Eindhovenist Tenerifele.

Ryanair on see lennufirma. Kas tõesti ei maksa tagasi, kui lennuaega kardinaalselt muudetud? Ma ei soovi ju nende pakutud uusi pileteid vaid piletiraha tagasi?

Pole varem küll tähele pannud, et eraldi järjekorrad on. Kas selleks peab ise "hoolas olema" ja ette trügima?

Peaks saama ka ju kodukalt seda teha? Wizzairiga ka selline halb kogemus, et olles reisil tegime check-ini kodukal ära ja lootes neid meili pealt välja trükkida siis see polnud enam võimalik. Pidime lennujaamas raha eest väljatrükid tegema.

Reis algab alles veebruari lõpus ja tahtsin ka osta suure kohvri juurde aga ei suuda Wizzairi kodulehelt kuidagi leida seda kohta, kus saaks seda toimingut tegema hakata?

Küsimus vb imelik aga kogemused omal käel reisimisel väike. Ostsime piletid (7 inimest azair.co) kõikidele istekohtadega juba, osadele ka pagasi. Kas check-in ikkagi vajalik? Pagasiga ka mingi segadus. Esiteks on kohvrid igal reisil erinevatele inimestele läinud, kas seda saab lahendada nii, et järgmises lennujaamas võtabki see inimene kohvri enda kätte? Ka kilod on Ryanairi lendudel 15 kilo ja Wizzairil 20 kg. Kas seda on võimalik kuidagi parandada, enamus on Ryanairi lennud ainult viimane ots Wizzair

vatse

vb. rumal küsimus aga kas pardakaart on sama mis mul juba välja trükitud pilet? Või tuleb sellega lennujaamas mingist aparaadist välja trükkida Lennuaeg on ka keset päeva, passi- ja tollijärjekorrad kindlasti pikad? Selles lennujaamas pole ka kordagi käinud, seega olukord on suht halb! Aitaks vist ainult see kui kõik käsipagasiga lendaksime, kas siiski jõuab? Küsimus selline, et kas kohvreid ei saaks kuidagi järgi saata? Otsin lihtsalt lahendusi!

Hei Veigo, kas peaksime olema mures? Kui reis hilineb, kas siis Ryanair kompenseerib reisi, kuna mõlemad lennud Ryanairiga? Meid 8, kõigil äraantavat pagasit ei ole ka, et äkki osad jooksevad ennem uut check in tegema ja teised ootavad kolme kohvrit... Mõeldav?