purpur

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui tahad jala Trogiri linna saada siis võta Ciovo saarel ööbimine Okrug Gornji, soovitavalt otse omanikelt. Surfa netis ja otsi ööbimisi läbi Horvaatia kohalike saitide. Saad otse omanikega suhelda ja ammendavad vastused, kuidas ja kus liikuda. Kohalikud mega sõbralikud.

Kirjuta kindlasti ja küsi, see on majutajate soov aga mitte alati tingimus.

Meie broneerisime eelmine aasta www.homeaway.co.uk samale saarele ööbimise, soovitan kindlasti Okrug Gornji piirkonda, hea ja puhas rand.

Oleme hetkel Horvaatias. Piiril vaadati vaid korraks ID-kaarti, mis võttis aega umbes 1 minuti. Nädal aega tagasi mingit järjekorda ei olnud, ühtegi autot puudutavat dokumenti ei küsitud. Kiirteele sõites seisis väravas neiu, kes jagas kiirtee pileteid, et ei tekiks ummikut, kus iga autojuht peab pileti ise välja printima. Zagrebi juures tekkis väike saba kiirteelt maha sõites, mis lahenes 5 minutiga. Ootan huviga, mis situatsioon on nädala pärast kui hakkame tagasi sõitma.

Meie panustasime natukene parema hotelli peale kesklinnast veidi kaugemale ja liikusime metroo ja trammidega, isegi koobastesse sõitsime ühistranspordiga, mugav ja tõhus sest euroopas on reeglina võimalik osta ühistranspordile mitme päeva pilet, mis tasub kuhjaga ära.

Tänan vastusete eest, nii ma mõtlesingi, et suurematesse linnadesse rongiga ja muud paigad autoga. Kui tagasi tulen anna kindalsti teada kuidas oli.