Olivertu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Saabusin üksinda just viiepäevaselt ringreisilt Sri Lankal. Giid oli suurepärane.Kohalik giid nimega Nilante. Ringreis sisaldas: 1.Sigiriya 2.Dambulla. 3.Matale. 4.Kandy. 5.Nuwara eliya. 6.Yala. 7.Polonnaruwa. 8.Anuradhapura 9.Somawathie 10.Pinnawala 11.Ella 12.Galle kogu läbitud distants 1300km bussiga (kütusele kulus 10% eelarvest)

Alustasime ja lõpetasime oma tripi Unawatunas. Olin üksinda ja reisisin väikese eelarvega (kuigi üksi hotelle võttes ei saa nii palju soodustust kui grupiga reisides). Ringreisi maksumuseks kujunes umbes 769 eurot kokku, mis sisaldas transporti konditsioneeriga väikebussiga, kindlustust,4 ööd erinevates hotellides koos hommikusöögi ja õhtusöögiga, piletid kõikides muuseumides ja vaatamisväärsustes, rongisõit 3h Ellast Nana-Oyeni, lõunasööke ja jooke (ka alkohoolseid). Hotelle saate ise valida, milline meeldib. Eriti soovitan Kandy Panorama Resort. Vaade teie toa verandalt on võrratu üle kogu linna. Hotelli hindu kaubeldes tasub eelnevalt juba võtta koos õhtusöögiga, sest üldhind sel juhul langeb.

Ühtegi lisatasu ei kaasnenud giidi ega autojuhiga. Giid on tegelenud paljude eestlastega, kes siiani tema teenuseid on kiitnud. Jäävad ka ära seletused, kus asub Eesti jne.)

tel.: +94779014767 Nilante (24h/7) Galle (Unawatuna)

Häid reisijuhte on Sri Lankal palju. Kuid parim reisijuht oled sina ise. Spikrit reisiplaani ise koostamisel pakub iga reisibüroo oma kodulehel, kes tegeleb Sri Lanka reiside korraldamisega.

Unawatuna Beach (best diving centers in Sri Lanka)

+94 779 014 767 Mr. Nilante Reisijuht, agent, autojuht budist Eesti lipu all sõitev interneti ühendusega tuk-tuk

Mr. Nilantet eristab see, et ta suudab võimalike probleemide esinedes, teid igast supist välja aidata. Kui soovite näiteks viisat pikendada kuni pool aastat eelisjärjekorras, siis tema on õige mees teid aitama. Tema perekond ehitas 90-ndatel esimese külalistemaja Unawatuna piirkonnas. Suure sõpruskonna toel puhastati Unawatuna rand risust. Turismi areng Unawatunas on olnud tormiline. Jätkuvalt avatakse uusi hotelle ja külalistemaju. Hinnaskaala jääb vahemikku 10 - 80$ ööpäevast. Majade rent jääb vahemikku 100 - 800$ kuu eest. Ettevaatlik tasub olla mitmete tuuride ostmisel. Hoiduda näiteks tasub Jungle Beachi külastamisest meretsi. Paadi sõit sinna maksab 100$ inimese kohta, kui maismaad mööda saab sinna jala või motoriseeritult alates 10$ liiklusvahendi kohta. Kokkuvõtvalt võin öelda, et kogu oma reisiplaani väljatöötamise võib jätta Mr. Nilante õlule. Teie peate vaid ütlema oma hinnaskaala. Minul on kogu Sri Lanka tuuri tehes õnnestunud säästa palju oma väljaminekutes. Olen tema teenustega rahul ja ilmselt kasutan vajadusel ka edaspidi.

Head reisimist